Skocz do zawartości
apferina

Prezent dla męża - ważna okazja!

Polecane posty

Za miesiąc z hakiem mojemu ślubnemu na liczniku pojawi się trójka z przodu. Bądź co bądź urodziny ważne, bo przestaje być dwudziestolatkiem. ;)

Chciałabym mu dać z tej okazji coś wyjątkowego, ale nie mam pojęcia co. :disgust:

Liczę a Waszą inwencją twórczą. :)

Apferina pięknie :)

A może mogłabyś przygotować dla Niego jakiś wieczór niespodziankę tylko dla Was dwojga :)

W prezencie według mnie możesz dać mężowi z takiej okazji np: jakieś eleganckie perfumy, krawat, skórzany portfel, też fajny wydaje mi się prezent w postaci zdjęcia małżonki w ładnej ramce np: na biurko męża :)

Nadin powiem Ci, że mam totalny kocioł w głowie... Co do wieczoru, to chyba bardziej ucieszyłby się z wypadu z kumplami, posiadówy przy piwie i dyskusjach o samochodach niż ze spędzenia go ze mną. :D

Niestety mój mąż nie ma czasu na gry. :(

Zorganizowałam mu imprezę urodzinową - kłady nad jeziorem, zorbing, grill, piwo i kumple. Oczywście mąż nic nie wie, wtajemniczyłam tylko tych kumpli. Impreza pod konic lipca. Zobaczymy, czy wypali.

apferina i jak udały się urodziny Twojego męża?

Będą dopiero 31 lipca. Niestety dwóch kolegów odmówiło, bo jadą na wczasy. Za jednego z nich zaprosiłam innego kolegę, ale drugiego miejsca nie mam kim wypełnić. Ale mam zaprosić kogoś na siłę, to wolę w ogóle nie zapraszać. No nic. Trudno. Zobaczymy, jak to wszystko wyjdzie. :) Najgorsze, że mąż coś wspomina, że właśnie dokładnie w tą samą sobotę chce sobie zrobić w domu małe przyjęcie i zaprosić rodzinę. A ja zmieniam temat jak mogę. Niestety obawiam się, że będę musiała stawić temu czoła na poważnie, bo ta sobota się zbliża i mąż na pewno konkretnie będzie chciał zabrać się za ogranizowanie przyjęcia w domu.

Będą dopiero 31 lipca. Niestety dwóch kolegów odmówiło, bo jadą na wczasy. Za jednego z nich zaprosiłam innego kolegę, ale drugiego miejsca nie mam kim wypełnić. Ale mam zaprosić kogoś na siłę, to wolę w ogóle nie zapraszać. No nic. Trudno. Zobaczymy, jak to wszystko wyjdzie. :) Najgorsze, że mąż coś wspomina, że właśnie dokładnie w tą samą sobotę chce sobie zrobić w domu małe przyjęcie i zaprosić rodzinę. A ja zmieniam temat jak mogę. Niestety obawiam się, że będę musiała stawić temu czoła na poważnie, bo ta sobota się zbliża i mąż na pewno konkretnie będzie chciał zabrać się za ogranizowanie przyjęcia w domu.

o to masz teraz zadanie ;) Mąż może też zaprosić rodzinę w niedzielę np: na tora :)

Nadin no właśnie coś musze pomysleć. Bo bym się wściekła, jakby się wydało. A trzymam to w tajemnicy już miesiąc. :)

Impreza się udała lepiej niż myślałam. Mąż po powrocie miał aż szklane oczy ze wzruszenia. :)

Mój młodziutki Mąż lubi robić zdjęcia, kilka lat temu kupił sobie porządną cyfrówkę, nie byle jakiego kompakta ;p więc chcę mu zakupić, także na zbliżające się 30-letnie urodziny, akcesoria do fotografowania ;) sama dobrze nie wiem do czego taki filtr Filtr gwiazdkowy x6 Alpha Digital 52mm służy, ale wiem, że mój M zrobi z niego pożytek ;)

A co myślicie o tym żeby facetowi kupić drona? Wiem że lubi takie gadżety i chciałby mieć drona ale zawsze były jakieś inne wydatki. Zbliżają się okrągłe urodziny i myślę o jakimś droższym prezencie. Czytałam o dronach sporo tutaj i mniej więcej wiem jaki model wybrać. Co ogólnie myślicie o takim pomyśle?

Mój ma urodziny za parę miesięcy ale powoli się przymierzam do prezentu, na pewno chcę kupić mu beard designer, widziałam sporo recenzji tego sprzętu, maż też kiedyś wspominał że by mu się coś takiego przydało, poluję w necie na promocje, może uda się coś ustrzelić :)

Witam serdecznie, może dobrym pomysłem będzie smartwatch overmax touch ? Taki nowoczesny zegarek jest teraz bardzo modny i do tego pomocny , co raz więcej ludzi decyduje się na taki gadżet. Także może akurat to będzie strzał w 10.

Wydaje mi się, że fajnym i nie banalnym pomysłem jest kalendarz. Tak właśnie kalendarz może on być zrobiony specjalnie na zamówienie. A dla osoby dla nas ważnej można się trochę wysilić i poświęcić coś innego niż pieniądze. Przygotowanie takie kalendarza będzie wymagało nie tylko czasu ale i chwili zastanowienia. Jakie zdjęcie użyć, A może jakieś daty szczególnie w tym kalendarzu uwzględnić. Jest tego dość dużo do zrobienia. Dobrze że istnieją tacy wykonawcy jak https://www.drukarniaonline.pl/product/print/1742/kalendarze-biurkowe którzy za niewielkie pieniądze i w krótkim czasie nam taki kalendarz wydrukują. Do takiego kalendarza można dołożyć jakiś obiad bądź kolację i spędzić miło czas. Uważam, że takie prezenty są najlepsze. Bo resztę człowiek może sam kupić. Zawsze wszyscy mi powtarzali, że prezenty powinien być wyjątkowe, oraz że osoba sama by go sobie nie sprawiła. Wydaje mi się, że taki kalendarz idealnie wpasowuje się w tą definicję.

Ja wolę mężowi kupować praktyczne prezenty, żeby potem nie marudził, że marnuję wspólne pieniądze :P Dlatego ostatnio wręczyłam mu etui na dowód rejestracyjny, bo poprzednie mu się zniszczyło. Do tego regionalne piwko i był zadowolony :P

Napisano (edytowany)

Mój mąż ma urodziny za 2 tygodnie i też trzydziecha mu wskoczy. I chce swojemu lubemu zrobić takie "kupony" na różne rzeczy jak np"Śniadane do łóżka"" Seans w kinie" lub coś bardziej sprośnego :P Dam mu plik różnych takich ręcznie robionych kuponów razem ze śniadaniem do łóżka. Rozważam jeszcze co mu dokupić do takiego prezentu i tak mi ostatnio wpadło do głowy że może jakiś srebrny łańcuszek? Przejrzałam kilka stron i na http://ankabizuteria.pl/12-naszyjniki spodobał mi się jeden. Taki nie zbyt ordynarny. I tak sobie myślę że włożyłabym go w pudełeczko i ułozyła gdzieś koło tych kuponów na tacy ze śniadaniem. Jak myślicie dobry pomysł? Ciekawa jestem jego miny :P

Edytowano przez Nikon

Ja jestem osobą pragmatycznie podchodzącą do rzeczywistości i takie też prezenty staram się kupować bliskim osobom. W tym roku mężowi sprawiłam na urodziny w prezencie...buty. Prezent pożyteczny, a przy tym trafiający w jego gusta, bo mój mężczyzna lubi elegancko i szykownie wyglądać. Muszę Wam zresztą przyznać, że kupno męskich butów to wcale nie taka prosta sprawa. Oczywiście, rodzajów męskich butów jest i tak zdecydowanie mniej niż damskich, ale w ostatnich dekadach nastąpiło ich zróżnicowanie. Na oficjalne okazje faceci zakładają półbuty w stonowanych odcieniach, wykonane z prawdziwej skóry. Przydatne w takich sytuacjach moim zdaniem są też lotniki, derby lub oxfordy. Jak już wspomniałam, mój Michał lubi dobrze się ubrać, więc wybrałam mu oksfordy. Na marginesie mogę Wam poradzić jedną rzecz: jak zamierzacie kupować buty mężowi albo synowi, warto abyście zajrzały na ceneo - https://www.ceneo.pl/Buty_meskie. Można tam znaleźć buty męskie naprawdę na przeróżne okazje. I obuwie na śluby, i na urodziny, i zwyczajne sportowe. Dla każdego coś się znajdzie, a faceci przeważnie nie są wybredni, jeśli chodzi o buty.

Ostatnio w sieci widziałam przepiękne gadżety dla faceta marki Porsche. Nigdy wcześniej nie wiedziałam, że Porsche projektuje również ubrania i akcesoria. Są naprawdę stylowe i jestem pewna, że niejeden facet chciałby mieć takie gadżety :)