Skocz do zawartości
rathri

Wczasy-sprawdzone biura podróży

Polecane posty

Jeśli myślisz o rezerwacji wczasów w biurze podróży to koniecznie przejrzyj stronę Itaki. Mają bardzo dużo fajnych promocji czy na przykład na bieżąco podają hity tygodnia.

A słyszeliście o upadłości Selectoursa? Bo ja to bardzo współczuję wszystkim, którzy zamiast wymarzonych wakacji przeżywają teraz stres. Sama nie wiem co bym zrobiła na miejscu tych ludzi... człowiek leci na wczasy żeby nie myśleć o problemach, żeby odpocząć, a tu takie zaskoczenie... Dobrze, że w Itace nie robią takich niespodzianek i można im zaufać.

Mnie również zaskoczyły te dwa ostatnie bankructwa, szczególnie orbisu. Ale cóż na całym świecie dzień w dzień jakieś firmy padają i powstają nowe. Wracając jednak do wątku sprawdzonych biur to według mnie, na to miano zasługuje itaka, ponad 21 lat są na rynku i chyba dobrze się mają, bo nowych kierunków i hoteli mają pod dostatkiem.

Witam,

moi znajomi mięli taką przygodę z biurem podróży. Po wpłaceniu zaliczki na wczasy biuro zbankrutowało i jak do tej pory nie odzyskali pieniędzy.

Chodziło mi raczej o jakąś agroturystykę np na Mazurach lub w górach. Od tamtego czasu już znalazłam na pograniczu mazur i kurpii wczasy dla mam z dzieckiem Kozy, konie, spokój las... Tylko dojazd kłopotliwy Bez auta ciężko...

Ja zdecydowanie polecam biuro podrozy funclub. Bylam z nimi juz nie pierwszy raz (w tym roku w Chorwacji) i jestem bardzo zadowolona. Wszystko jest dopiete na ostatni guzik, a my z cala rodzinka mozemy prawdziwie odpoczac. W przyszlym roku tez zarezerwowalam sobie wakacje z nimi i oszczedzilam 27%. Sprawdzone i w przystepnych cenach - niczego wiecej mi nie potrzeba :) Tylko blogiego lenistwa....

ja chyba jeszcze nigdy nie korzystałam z biur podróży. Przeważnie sama planuje sobie każdy wypoczynek :) Jeśli chodzi o wypoczynkowe sprawdzone miejsca to moim faworytem jest Głęboczek. :) Niesamowite miejsce, gdzie można i zrelaksować się i aktywnie wypocząć.

Deborah83 tez podrozowalam juz nie raz z Funclubem i jestem bardzo zadowolona z ich biura, nie tylko z ceny, hotelu, ale takze profesjonalnej "obslugi". W kazdym razie bez najmniejszego namyslu pojechalabym z nimi kolejny raz. Najbardziej zadowolona jestem z wakacji z nimi w Turcji - miejscowosc Ayvalik - hotel Billurcu. Zdecydowanie polecam zarowno parom, jak i rodzinom z dziecmi - istny raj na ziemi :)

Deborah83 tez podrozowalam juz nie raz z Funclubem i jestem bardzo zadowolona z ich biura, nie tylko z ceny, hotelu, ale takze profesjonalnej "obslugi". W kazdym razie bez najmniejszego namyslu pojechalabym z nimi kolejny raz. Najbardziej zadowolona jestem z wakacji z nimi w Turcji - miejscowosc Ayvalik - hotel Billurcu. Zdecydowanie polecam zarowno parom, jak i rodzinom z dziecmi - istny raj na ziemi :)

my wlasnie w tym roku zdecydowalismy sie na wyjazd do tego Ayvaliku z funclubem:) Tez doszly nas sluchy, ze Turcja Egejska zachwyca urokliwymi widokami. Julka ma juz dwa latka, wiec mam nadzieje ze podroz autokarem zniesie bez zarzutow, bo slyszalam, ze te ich autokary sa rewelacyjne i bardzo komfortowe do dalekich podrozy. No i nie ukrywam, ze chcemy skorzystac z tego, ze dzieki temu ze jest taka mala to zaoszczedzamy sporo kaski na jej podrozy:D

Ja posiłkuję się pomocą biur podróży - to jednak po względem ekonomicznym taniej wychodzi. A, ze do tej pory na żadną plajtę nie trafiłam to i nie narzekam.

Różnica taka, że nie szukam biura z wycieczką tylko wycieczki, a dopiero potem biura. Fajny patent mają stronki jak Fostertravel.pl: last minute, wakacje all inclusive, wczasy i wycieczki egzotyczne, tanie wyjazdy wakacyjne, wycieczki objazdowe - zbierają różne oferty biur, łączą w całość i można poogladac co kto ma do zaoferowania. A nie, że idą wakacje czy urlop a tu trzeba 20 biur przelecieć z buta,

Dostałabym szału.

Wydaje mi się że w rodzinie 2 + 2 znacznie taniej wychodzą wczasy organizowane samemu.

Zwykle tak spędamy wakacje. Raz lecieliśmy do egiptu z Exim tours - bardzo było fajnie, ale wydaliśmy na 3 osoby na tydzień tyle co samemu na dwa tygodnie 4 osoby. . .

Mówiąc szczerze to jeszcze nigdy nie byłem na wakacjach za granicą, spędzałem je w naszym pięknym kraju :) Jednak gdybym miał jechać to na pewno bym skorzystał z biura podróży. Moi znajomi od kilku lat wyjeżdżają z itaką i nie mieli niemiłych niespodzianek. Jeśli firma działa już kilkanaście lat na rynku turystycznym to chyba o czymś świadczy.

A ja po ostatnich przygodach z biurami podróży nie mam do nich zaufania ... Co prawda mi bezpośrednio nic nie zawiniły, ale znajomi mieli przeprawy z nimi, po tym jak nagle upadały ... wolę sama organizować sobie wolny czas i każdy wyjazd, oczywiście w konsultacji z naszą paczką, z którą jedziemy. Biura nam nie potrzeba :)

ten rok dla naszej rodziny to Bułgaria. Zamówiliśmy sobie wycieczkę do Sozopol w http://www.bulgarianawakacje.pl/ . Byliśmy już z tym biurem w Istambule w zeszłym roku. Było bardzo fajnie i stwierdziliśmy, że w tym też pojedziemy na Bułgarię. Nie możemy się doczekać.

Ja raczej staram się nie korzystać z usług biur podróży ponieważ nie mam do nich zaufania. Tyle się w końcu słyszy o bankructwach. Nie chciałabym aby taka niespodzianka przytrafiła się mi , szczególnie jeśli byłabym w obcym kraju. Lepiej jest moim zdaniem planować wycieczkę na własną rękę.

Jeśli szukalibyście tanich noclegów warto jest moim zdaniem przejrzeć sobie ofertę grupy Accor: Wszystkie hotele Accor Europa - jak widzicie na stronie mają oni bardzo wiele obiektów w praktycznie każdym mieście za granicą. Czasami wynajęcie hotelu na własną rękę jest naprawdę bardziej opłacalne.

A ja teraz zmieniłam zdanie ;) skorzystaliśmy kiedyś z biura podróży Family Tour® :) i jestem zadowolona. Maja bardzo fajną ofertę na wyjazdy na Słowację do kurortu źródeł termalnych wód BOJNICE.