Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
neti

przeprowadzka

Polecane posty

Poszukuję jakiejś w miarę taniej i solidnej firmy, która organizuje przeprowadzki na terenie Warszawy. Każdy ( sprawdzony) adres będzoe dla mnie bardzo cenny. Ja znalazłam informację o japa&co,ale nigdy z nimi nie współpracowałam( ktoś może korzystał z ich usług?)

Polecam firmę Ablo-trans- jest naprawdę godna zaufania firmą. Panowie pakują, znoszą, wnoszą, rozpakowują rzeczy i ustawiają wg życzenia. Są szybcy i odpowiedzialni, a co najważniejsze dobrze zabezpieczają przewożone towary. Ceny też mają bardzo konkurencyjne. przeprowadzki tylko z Ablo- Trans. Pozdrawiam

Moi znajomi 2 miesiące temu przeprowadzili się do Irlandii. Planowali tą przeprowadzę już od kilku miesięcy, ale dopiero niedawno udało im się załatwić wszystkie sprawy, które ich tu trzymały. Niestety nie udało im sie zabrać wszystkich potrzebnych rzeczy i prosili mnie o znalezienie firmy kurierskiej, która mogłaby im dostarczyć te rzeczy do Irlandii. Zależy im na taniej firmie, żeby mogli jak najmniej zapłacić. Postanowiłam im pomóc w tych poszukiwaniach i sama sprawdzalam oferty kilku firm. Bardzo zainteresowała mnie ta oferta https://www.globkurier.pl/paczki-do-irlandii-przesylki-do-irlandii.html , bo realizacja dostarczenia przesyłki trwa bardzo szybko i firma nie jest też droga. A Wy co sądzicie o tej firmie?

Zaloguj się, aby obserwować