Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Julicia

Odkurzacz...pomocy

Polecane posty

Właśnie mi padł mój odkurzacz:( miałam go ponad 6 lat i widocznie jego czas się skończył:( Znalazłam coś na szybko i chciałam się poradzić. Wiecie może, jak w praktyce sprawuje się ten odkurzacz? Chciałbym go sobie kupić bo jest energooszczędny, ale z drugiej strony trochę się boję tego braku worków. Poza tym kusi mnie to, że nie jest drogi i jest w miarę lekki. Co sądzicie? Warto w niego zainwestować?

Jeśli chcesz kupić jakieś porządne odkurzacze to ja polecam tamtą stronę, do której podałam linka. Sprzęt mają dobry, wysyłkę szybką i generalnie są raczej pomocni. Kupiłam od nich swoją maszynkę jakiś czas temu (około 2 m-cy) i jestem bardzo zadowolona, więc moim zdaniem warto zainwestować.

Ja tam polecam najprostsze rozwiązania: standardowy, workowy odkurzacz, dobrej firmy, o dużej mocy, dużej sile ssania i silnym filtrze i TA DAM – Philips Performer, 2200W mocy, 500W siły ssania, filtr Hepa 13, czegóż chcieć więcej? Dla zainteresowanych Philips FC 9170/01 Performer w Morele.net chyba najniższa cena w sklepach internetowych.

A ile planujecie wydać na dobry odkurzacz? Ja muszę kupić odkurzać teściowej i nie wiem ile powinieś kosztować taki, który jest już zaliczany do tych dobrej jakości...

Zaloguj się, aby obserwować