Skocz do zawartości
neti

Posladki

Polecane posty

mamy jakie znacie sprawdzone sposoby żeby mieć ładne kształtne i ładne pośladki? Próbowałam już wszystkiego- diety, ćwiczeń i masaży , wszystko na nic:( Może macie jakieś sprawdzone sposoby? To jest mój ogromny kompleks już od dłuższego czasu

hej :) wiesz co myślę, że podstawa do dobra dieta i ćwiczenia, które albo znajdziesz w internecie albo na zajęciach fitness ;) Ja dodatkowo skusiłam się na zabieg Focus RF, który doradziła mi pani z kliniki urody Amaya. Jestem pod dużym wrażeniem, efekt widać już po pierwszej z min. 4 sesji. W ogóle masaż rozgrzaną głowicą jest bardzo przyjemny. Warto spróbować.

Na pośladki dobre jest ćwiczenie polegające na napinaniu pośladków, można je robić wszędzie np. stojąc w autobusie :)

jeśli chcesz podnieść pupę to są specjalne rajstopy podnoszące, na pewno będziesz lepiej wyglądać w spodniach czy spódnicy mają na sobie takie rajstopy :)

od kilku miesiecy skacze na trampolinach, robie przysiady, masuje skore szczotka Brista, ktora dodatkowo poperawia krązenie krwi, dzieki temu ujedrniam swoja skore... i redukuje cellulit

Jednym z najlepszych ćwiczeń są przysiady oraz unoszenie zgiętej nogi w pozycji czworaczej. Napinanie pośladków też jest dobrym ćwiczeniem i można ćwiczyć dosłownie wszędzie.