Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kristinna

makijaz permanentny?

Polecane posty

Ostatnio coraz więcej się mówi o makijażu permanentnym. Myśląc sobie o tym zabiegu, wydaje się być godny uwagi dla osób, które cały czas muszą żyć w w biegu i nie mają czasu na stałe poprawianie makijażu. Ciekawi mnie jedna rzecz, czy zwykłe kosmetyczki mogą wykonywać taki makijaż, czy musi to być osoba specjalnie wyszkolona?

Zwykłe kosmetyczki mogą zrobić wszytsko, tylko pytanie, czy zrobią to dobrze. Na pewno muszą mieć do tego sprzęt i jakies kwalifikacje, ale warto isć do kogos, kto sie na tym dobrze zna. W końcu to makijaż, którego nie zmyjesz... ja bym się w ogóle zastanowiła nad takim makijażem. Nie wyobrażam sobie mieć np zawsze tego samego makijażu. Ale to kwestia gustu i potrzeb :)

Podpisuje się obiema łapkami pod makijażem permanentnym! Super sprawa - zrobiłam sobie kreski na górnej powiece w Vici Clinic u pana Krzysztofa w Krakowie. Nawet jak się budzę wyglądam dobrze ;)

Ooo tak, permanentny makijaz to wspanialy pomysl :D Ja zrobilam usta i dolna kreske w Mirackim w Warszawie http://klinikamiracki.pl/zabieg/makijazpermanentny/ Wygladam naturalnie i slicznie (ach ta skromnosc haha). Miejsc gdzie robia takie makijaze jest duzo ale prawda jest taka ze nie kazda kosmetyczka potrafi zrobic to naturalnie i nie groteskowo.. dlatego warto wybrac dobre miejsce tak jak ja

Zaloguj się, aby obserwować