Jump to content
1mamut

Decoupage

Recommended Posts

Hej ;)

mam nowe hobby Decoupage

jest to technika zdobienia przedmiotów, niewymagająca szczególnych zdolności artystycznych za to dająca niesamowite efekty i wiele przyjemności.

Pochwalę się kilkoma pierwszymi pracami ;) które wykonałam na prezenty

na pudełku z dinusiem jest trochę niedociągnięć ale to moje pierwsze próby więc proszę o wyrozumiałość

[ATTACH=CONFIG]3657[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]3658[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]3659[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]3660[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]3661[/ATTACH]

100_6647.jpg

100_6626.JPG

100_6675.jpg

100_6645.jpg

100_6690.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cudowne. Decoupage mnie strasznie kręci. Gdybym nie była taką maniaczką haftu krzyżykowego, to zajęłabym się właśnie tym. Cuda można zrobić. A powiedz mi, ile trzeba na początek zainwestować w kleje, serwetki itp? Nie mówię już o przedmiotach do zdobienia...

A, i gratuluję oczywiście nowego hobby. Jest warte zachodu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trudne pytanie bo kupowałam wszystkiego po trochu i w kilku miejscach.

Serwetki kupiłam przez internet i przedmioty do zdobienia też przez internet, trochę artykułów w castoramie , trochę w sklepie dla plastyków.

Ciężko mi powiedzieć, myślę że ze 200 zł to poszło, ale to na początek tylko tyle trzeba wydać bo potem to już tylko na pudełeczka i na dokupowanie serwetek, bo te wszystkie lakiery kleje, pędzle itd starczają na bardzo długo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zupełnie się na tym nie znam, dlatego moje pytanie może wydać się dziwne :) Właśnie chciałabym się zająć takim decoupage, ale wzory wziąć ze stron internetowych. Czy to jest możliwe, żeby wydrukować wzór i z tego zrobić później ozdobę na pudełko? Kupiłam tusze zamienniki tutaj http://tonerdodrukarki.pl/c/10/tusze-alternatywne.html więc na pewno będzie dobrze wydrukowane. Ale czy tak się da?

Share this post


Link to post
Share on other sites

×