Jump to content
1mamut

Decoupage

Recommended Posts

Hej ;)

mam nowe hobby Decoupage

jest to technika zdobienia przedmiotów, niewymagająca szczególnych zdolności artystycznych za to dająca niesamowite efekty i wiele przyjemności.

Pochwalę się kilkoma pierwszymi pracami ;) które wykonałam na prezenty

na pudełku z dinusiem jest trochę niedociągnięć ale to moje pierwsze próby więc proszę o wyrozumiałość

[ATTACH=CONFIG]3657[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]3658[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]3659[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]3660[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]3661[/ATTACH]

100_6647.jpg

100_6626.JPG

100_6675.jpg

100_6645.jpg

100_6690.jpg

Cudowne. Decoupage mnie strasznie kręci. Gdybym nie była taką maniaczką haftu krzyżykowego, to zajęłabym się właśnie tym. Cuda można zrobić. A powiedz mi, ile trzeba na początek zainwestować w kleje, serwetki itp? Nie mówię już o przedmiotach do zdobienia...

A, i gratuluję oczywiście nowego hobby. Jest warte zachodu.

Trudne pytanie bo kupowałam wszystkiego po trochu i w kilku miejscach.

Serwetki kupiłam przez internet i przedmioty do zdobienia też przez internet, trochę artykułów w castoramie , trochę w sklepie dla plastyków.

Ciężko mi powiedzieć, myślę że ze 200 zł to poszło, ale to na początek tylko tyle trzeba wydać bo potem to już tylko na pudełeczka i na dokupowanie serwetek, bo te wszystkie lakiery kleje, pędzle itd starczają na bardzo długo.

Zupełnie się na tym nie znam, dlatego moje pytanie może wydać się dziwne :) Właśnie chciałabym się zająć takim decoupage, ale wzory wziąć ze stron internetowych. Czy to jest możliwe, żeby wydrukować wzór i z tego zrobić później ozdobę na pudełko? Kupiłam tusze zamienniki tutaj http://tonerdodrukarki.pl/c/10/tusze-alternatywne.html więc na pewno będzie dobrze wydrukowane. Ale czy tak się da?