Skocz do zawartości
hanna31

Małe łobuziaki I-szy kwartał 2009

Polecane posty

No i zostalam ciocia :) moja bratowka dzis urodzila slicznego, zdrowego synka :) strasznie sie ciesze tylko szkoda ,ze na zywo zobacze go dopiero gdzies za miesiac buu :(

Aniu niezla aparatka z tej Twojej Nastki hehe ale w sumie lepiej niech Ona bije niz maja ja bic, niech wiedza ze nie da sobie w kasze dmuchac hehe

Ja czuje sie dobrze, brzuchol mi wywalilo juz niekiepski! jak bedzie rosl w takim tempie to az strach pomyslec co bedzie pod koniec...

aaa no i u nas nareszcie widac jakies postepy z nocnikiem, Jagodka wola juz za kazdym razem, czasem zdazy sie jej popuscic ale jak zaczai ze siusia to wola i trzyma dopoki nie siadzie na nocnik wiec jest dobrze, aale tylko z siuskami z kupa szkoda gadac...

Marzenko , Haniu co u Was?

No i zostalam ciocia :) moja bratowka dzis urodzila slicznego, zdrowego synka :) strasznie sie ciesze tylko szkoda ,ze na zywo zobacze go dopiero gdzies za miesiac buu :(

Aniu niezla aparatka z tej Twojej Nastki hehe ale w sumie lepiej niech Ona bije niz maja ja bic, niech wiedza ze nie da sobie w kasze dmuchac hehe

Ja czuje sie dobrze, brzuchol mi wywalilo juz niekiepski! jak bedzie rosl w takim tempie to az strach pomyslec co bedzie pod koniec...

aaa no i u nas nareszcie widac jakies postepy z nocnikiem, Jagodka wola juz za kazdym razem, czasem zdazy sie jej popuscic ale jak zaczai ze siusia to wola i trzyma dopoki nie siadzie na nocnik wiec jest dobrze, aale tylko z siuskami z kupa szkoda gadac...

Marzenko , Haniu co u Was?

No widzialam na FB...pogratulować!!!!

A brzuchol..wiadomo, przy drugim jakos szybciej widać, ale to chyba fajnie co nie?

a z biciem..no tak, w sumie to sie pod nosem uśmiechnęłam, jak to usłyszałam, bo Alicja dla odmiany w ogóle nie teges, jeśli chodzi o obronę...mozna jej wyrwać, zbić itd i dupa(nawet Nati jej potrafi dać w ciery...ups).Nie ma to, jak miec dwa różne charakterki w domu, tak odmiana :)

A u moich znajomych tez kolejnych dwóch chłopców się narodziło: Wojtek i Maciuś :))

czytam WAS CZYTAM..:)

ale dziś mnie zdołowała sytuacja;/mojej koleżanki 3 miesięczny synus ostatnio mało przybierał na wadze,dziś wyniki wątrobowe bardzo podwyzszone:(oczywiscie termin usg na 19-go -rece opadaja,jutro jadą prywatnie.kurczę człowiek taki bezilny buuu

czytam WAS CZYTAM..:)

ale dziś mnie zdołowała sytuacja;/mojej koleżanki 3 miesięczny synus ostatnio mało przybierał na wadze,dziś wyniki wątrobowe bardzo podwyzszone:(oczywiscie termin usg na 19-go -rece opadaja,jutro jadą prywatnie.kurczę człowiek taki bezsilny buuu

Hej hej jestem

Szczerze czasu na wszystko brak plaża dom plaza dom i tak w kółko a na dodatek straszny problem z zębem jutro znów idę na fotel 3 raz w tym tygodniu wrrrr....

Kasiu brzuszek podziwiałam jest śliczny kiedy wizyta, jak samopoczucie?

Aniu fotki również podziwiałam super fajnie że Natalka daje radę

Marzenka wyniki wątrobowe mogą być podwyższone po szczepieniu moja siostrzenica też tak miała po miesiącu wróciły do normy A szczepiła na rota ostatnio? Trzymam kciuki za dobre wyniki. Jak staranka?

Dorotko wraaacaj!!!

U nas ok siku na nocnik a kupa w pampers:rolleyes:

Zmykam spać bo wredny ząb znów boli

Hej hej jestem

Szczerze czasu na wszystko brak plaża dom plaza dom i tak w kółko a na dodatek straszny problem z zębem jutro znów idę na fotel 3 raz w tym tygodniu wrrrr....

Kasiu brzuszek podziwiałam jest śliczny kiedy wizyta, jak samopoczucie?

Aniu fotki również podziwiałam super fajnie że Natalka daje radę

Marzenka wyniki wątrobowe mogą być podwyższone po szczepieniu moja siostrzenica też tak miała po miesiącu wróciły do normy A szczepiła na rota ostatnio? Trzymam kciuki za dobre wyniki. Jak staranka?

Dorotko wraaacaj!!!

U nas ok siku na nocnik a kupa w pampers:rolleyes:

Zmykam spać bo wredny ząb znów boli

Hej dziewczyny!

Czytam Was, czytam:)

KASIA fotki są super, mysle o tych z Jagódką i z Wami. Inne przerażają... ale cóż zrobić, debile są na świecie:(

Ładnie wyglądasz:)

ANIU pierwsze koty za płoty! Nastka dała radę! I mam nadzieje, że pożegnasz już "kłopoty" z nocnikowaniem. My juz jesteśmy bez pieluch od ponad 3 mies. Ale żłobek robi swoje:) Czasem zdarzy sie popuścić ale to chyba jeszcze normalne. Zapomniałam juz jak wygląda kupa gdzie indziej niż na nocniku lub w toalecie. Ufff! A jaka ulga finansowa:) Tzn w zasadzie to frank nadrabia to co zaoszczędzimy... Masakra! W tym mies rata będzie wyższa o ok 1000zł (nie pomyliłam zer)! Chyba sie zastrzelę...

Moje dzieci od tygodnia sa u moich rodziców. No i sa zadowolone bo dziadkowie kupili im rowerki bez pedałów:) Śmigają jak szalone :)

Moze później jeszcze coś skrobnę, teraz zbieram sie do pracy!

Miłego dnia!

coś tu nie gra nie widzę swpjego wczorejszego posta w newsach widze posta Justyś a go na stronce nie widzę ostatni widoczny post tp Marzenki wrrrr

Wgraliśmy nową wersję forum oraz poprawiliśmy kilka błędów.

Powinno być OK.

Jesli nie jest - proszę o informację.

No to się zdziwiłam! Nie mogłam wczytać mojego posta, a tu sam sie pojawił (jakiś cudem:D)

Piszcie co u Was słychowac.

W sobote wracają moje dzieci w wakacji. Ciekawe co bedą realacjonować :rolleyes:

Kurcze, chciałam coś wam napisać ale zapmniałam co :smt022 .

Jestem na etapie szukania łóżek dla dziewczyn bo mam wrażenie, że łóżeczka zaczynają sie kurczyć....

Pozdrawiam!

kuchnia, co jest grane z tym forum???w ogóle nic nie mogłam napisać..no helołłł...

u nas w porzadeczku, mloda hula w przedszkolu, ani razu sie nie posiusiała ani nico. tak a propos jej w ogole nie zdarza się nawet popuszczać siku (w przeciwieństwie do Alicji, ta to wszystko zawsze na ostatnia chwilę zostawiała).

Juz odzwyczaiłam się nawet nosić majtek na zmianę gdziekolwiek (żeby mnie kiedyś nie pokaralo za to:rolleyes:). Dziś byłysmy centrum handlowym i mloda zachciała siku i kupę(o litości), więc najpierw musiałysmy dokończyć jeść gofry, potem zebrać się, poszukać kibla-pare minut drogi i odczekać w kolejce(bo tłum) a ta nic a nic nie narobiła w gacie, pełna kultura.

Alicji wypadła druga górna jedynka i jest standardowym szczerbakiem.

Co do kredytu, to współczuję Justyś...my mamy kredyt z złotówkach, w myśl bardzo zachowawczej zasady: "bierz kredyt w walucie, w której zarabiasz, żeby nie spotkały cie żadne niespodzianki" -złota myśl doradcy finansowego..

Ania, jak ząbek ???

w ogóle to niewiem, ale pogoda jest do d..py, jak by nie wyjazd do Chorwacji, to w ogóle miałabym wrażenie, że lata nie bylo w tym roku, bo przecież juz prawie wrzesień.

A propos Alicji urosła noga o dwa rozmiary od czerwca :disgust:, co oznacza ni mniej ni więcej, że trzeba kupić na jesień ze dwie pary nowych butów.

Kasia, juz mówiłam,że masz zajefany brzuszek????? dzidzia rosnie jak na drożdżach, fajowo.

Marza, jak tam synek koleżanki? &&&&& za maluszka.

ANIA i tak przy tak wysokim kursie mam rate niższą (niż bym miała w PLN) o 1500zł. Mam nadzieje, że za miesiąc bedzie juz lepiej :smt044

Gratulacje dla Nastki za mocne zaworki:)

Moje dziewczyny wracają w sobotę :cool:

No nareszcie znów działa interweniowałam już u administratora:D

Ja nadal na wysokich obrotach plaza dom i tak w koło a do tego dochodzi mnóstwo spraw min budowa

Aniu dzięki za troskę ząbek odpukać po wyczyszczeniu kanałów i założeniu antybiotyku uspokoił się w przyszłym tyg wypełnianie kanałów i finito. Super że Nastka się szybko zaaklimatyzowała w przedszkolu mój się pewnie zabeczy za rok. No i gratki za suche majtki:D

Justyś Ty pisz co tam u Ciebie jak praca, remont pokoju dziewczynek już po? no i koniecznie fotki!!

Kasia jak dzidzia?

Marzenka hop hop??

Dorka martwi mnie ta cisza...

Buziam was mocno i lecę spać

NO Anulka, jesteś boska:), bo już myślałam, że walne lapkiem o ącianę...tak mnie wnerwiało:rolleyes:

A Jasiek nic się nie zabeczy, zobaczysz! będzie git!I dobrze,że z ząbkiem oki...( a propos wiesz..moj M jest specjalistą leczenia kanałowego...heh, taki znęcacz nad ludźmi:p).

A powiedz mi Aniu, kiedy Ewce wyrosły jedynki górne po wypadnięciu mleczaków?(o ile juz urosły rzecz jasna). Mój M mówi,że do roku czasu może byc szczerbakiem, co byłoby dość śmieszne.

A propos alicji, już ma wszystko do szkoły..ufff

Justys, zaworki ma mega mocne, ale tez taki charakter, nikomu ponoć nie popuści,aż wstyd:o

Hehe Aniu do boskości to mi daleko:cool: ale robię co mogę hehe Co do jedynek to u nas trzeba było usunąć stare bo już nowe szły a tamte się trzymały, A wyrosły takie łopaty wielkie że długo się musiałam przyzwyczajać:P

Ło matko to Ty uważaj z Twoim żeby w zemście ci kanałówki nie zrobił:D

My też już po zakupach przybory w hipermarkecie a książki przez neta wyszło mnie dużo taniej bo u nas ceny w księgarniach w porównaniu do neta to włosy prostuje 100 w kieszenie. A ty gdzie kupowałaś książki? I jakie macie?

witam:)

nic tu nie mogłam długo napisać wrrrr ale juz widzę,że działa:)

a więc u nas po staremu,jestem obecnie u rodziców,integruję się z koleżankami;)

widzę,że ostre szykowanie do szkół:)NASTCE zazdroszczę przedszkola:)my dopiero za rok:(

KASIU jak brzusio?jak samopoczucie

uciekam spac pozdrawiam was mocno wszystkie:)

No już nie wiedziałam, co z Tobą Marza, długo nie włazilaś...no właśnie, Ania "naprawiła " u admina forum :)

No ja wlaśnie tak myslała, kiedy posłać młodą, ale pamiętam, jak Alicja miała 3,5 roku, jak poszła do przedszkola i dla niej to było trochę za późno, bo już wcześniej chciała i nudziła się w domu, dlatego tym razem tak zdecydowaliśmy, choć wiadomo, każde dziecko jest inne, no ale jakoś dobrze wyszło.

Aniu, co do przyborów itd, to jak podpisywałam umowę ze szkołą, to wpłacaliśmy 1000 zł wpisowego i teraz z tej kwoty szkoła sama we własnym zakresie kupuje książki, zeszyty i przybory. My tylko kupiliśmy tornister, pióro (koniecznie, a nie długopis-pani jest przeciwna długopisom:confused:)i ołówek, resztę zapewnia szkoła. Podręcznik będą mieć "Raz dwa trzy, teraz my".

Mi bardziej chodziło o kupno ubrań, bo młoda musi mieć codziennie do mundurka białą bluzkę z kołnierzykiem(nakupiłam białych polo i parę koszul) i granatowy lub czarny dół (bez ozdobień). Wczoraj weszłam do H&M i kupiłam 3 pary spodni gładkich dla młodej w fajnej cenie (sa nawet po 39,90 i po 59,90), dziś dokupiliśmy w Bartku półbuty, bo wreszcie pokazała się kolekcja jesienna i już chyba wszystko :)ufff

Młoda jest podniecona szkołą i ćwiczy(UWAGA)!!! otwieranie pudelka na drugie sniadanie :D:D, chyba po tygodniu się zorientuje, że to nie o pudelko chodzi hehehe

A ja..uwaga uwaga...piękę dziś ciasto(!) po raz trzeci w zyciu...ups..kupiłam biszkopt-fix i pieczemy, ciekawe, czy da się zjeść :jerk:

A w ogóle mam dobry humorek, bo odkryliśmy mega wypaśny hipermarket M1 w Czeladzi i sa wszystkie sklepy moje ulubione :)))

hehheh ANIU no własnie widzę:rolleyes:u nas przedszkola od 3 lat i koniec:(jest złobek ale nie ma takiej potrzeby-poza tym miejsce tam to mistrzostwo...są punkty przedszkolne ale ta mała franca jeszcze siura czasem;/szkoda mi jej,zeby siedziała w domu,wolałabym ,zeby chodziła choc na pare godzin-cos wymyslę:)

my juz w domku:)zaraz jedziemy karmic zwierzaki:rolleyes:

aaaaaaaaaaaa ja dzis byłam w lumpie ulalalala jakie zakupy dla julki:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

ło jeee.zazdroszczę, nie mam kiedy.ostatnio byłam i NIC! nie wylukałam..no jak nie ja!tracę instynkt czy co?

no ja coś ostatnio buszuje po lumpach:rolleyes:po pracy czekajac na jule w parku po drodze miałam cicholand-więc wskakiwałam czesto:)i zawsze cos wyszukałam:rolleyes:

kurcze ale jule pogryzly komary:(ma mnóstwo krost a wczoraj na glowie normalnie miała az guza od :(ukaszenia:(smaruje fenistylem,podaje jej wapno i czy cos jeszcze????????bidulka moja...

jakie plany wekendowe?

my zero planów,jutro rano basen a potem sie zobaczy...mam nadzieje,że nie bedzie lało tak jak dzis;/