Skocz do zawartości
Nadin

Co teraz robicie??? II

Polecane posty

Otwieram drugą cześć wątku: http://www.lobuziak.pl/forum/plotkarenka/325-co-teraz-robicie.html , który przekroczył limit pod względem długości postów:p i automatycznie został zamknięty.

ps. Sylwia dziękuje za informacje :)

A ja zaraz lecę z Alanem i Oliwierem na Angielski chociaż nie bardzo mi się chce bo jest już ciemno zimno i chętnie szykowałabym się już sama spać niedługo ;)

A Wy co teraz porabiacie?

Marta cieszę się :)

Właśnie szybko dopijam kawę, ogarniam mieszkanko i zaraz uciekam kupić prezent urodzinowy dla koleżanki Alana.

Życzę wszystkim miłego dnia.

Ja niestety siedzę w pracy....a Synuś z Babcią.....i nigdy nie mam na nic czasu...nie da się obiadu zjeść spokojnie popołudniu a co dopiero wypić kawkę...ale pewnie będzie lepiej....na wszystko trzeba czasu...Wy pewnie tez tak miałyście jak dzieciątka były małe....chciałabym zwolnić i cieszyć się macierzyństwem...ale nie jest łatwo .....

Witam w piekny sloneczny dzionek..

.. Znow wpadam na chwilke, mlody w szkole, piotr u kumpla, ja posprzatalam i wpadam z capucino ;)

U nas nic nowego w sumie, w szkole zamieszanie bo przez ten miesiac niema ich pani i maja zastepstwa i.. maja poskracane lekcje .. i wolno z materialem ida.. ale coz..

Cześć ja od tygodnia fatalnie się czuję a wczoraj w końcu poszłąm do lekarza i okazało się że ma zapalenie tchawicy- strasznie duszący i męczący kaszel szczególnie w nocy. Jutro idę z dzieciakami do lekarza bo one niestety też najlepiej nie wyglądają :(

Marta z takim maluszkiem to faktycznie być w domku, ja mam już starsze dzieciaki jedne ma 3 a drugi 7 lat i z kolei chciałabym już iść do pracy.

Sylwia oj to dzieciaki tracą na tym niestety :(

Witam W pochmurny dzionek...

obiad sie robi, aukcje wystawione, piotr w urzedzie, mlody w szkole chwila luzuuuuuuu

no dokladnie wf niemaja.. bo niema z kim.. ech...

Witam.... U nas ferie.. wiec brak czasu wczoraj z mlodym bylismy na basenie poplywac potem relaks w jacuzzi... zapisalismy go do szkolki narciarskiej zaczyna zajeia od poniedzialku... zakupy wczoraj robilismy, kask , spodnie itp... dzis padam.. ;)

Witam.. U nas ok.. Mlody zakonczyl tygodniowy kurs nauki jazdy na nartach, zadowolony, sam zjezdza ze sredniego stoku.. tak ze jest ok... a od poniedzialku szkola.....

Hejka. Normalnie ostatnio nie mam na nic czasu. U mnie wszystko dobrze, w wolnych chwilach, których i tak mam mało, staram się wypoczywać. Szukujemy się powoli do drugich urodzin młodej. A młody rośnie i buszuje w brzuchu. Zima do nas wróciła, a już było tak wiosennie...

Witam Witam.. Dawno mnie niebylo ale ostat.zamieszanie... troche bylismy w gorach, potem kierowca naszym busem mial wypadek .. auto do kasacji.. wiec dzieje sie.. ;)

Hej, strasznie dawno mnie tu nie było, dziewczyny. Patrzę z ciekawości, czy są jakieś znajome twarze. Witaj Nadin, cześć Sylwia.

Ja w pracy... Urlop dopiero po 15 sierpnia. Czekam cierpliwie na pogodę :)

coś tu cisza ostatnimi czasy...

Ja też zaczynam urlop 15 sierpnia:)

robię listę rzeczy, żeby niczego nie zapomnieć

dokupuję powoli to czego brakuje

i 15 lecimy:)

Cześć Dziweczyny Moeru i Pinklady ! Miło Was widzieć :)

Moeru planujesz jakiś wijazd w czasie urlopu?

Pinklady gdzie się wybieracie ?

My mieliśmy jechać na tydzień nad nasze polskie morze, ale niestety mąż chyba nie będzie miał wolnego :( a sama z dwójką moich łobuziaków nie wiem czy dam radę.

A tak poza tym to w tym roku Alana wysyłam do szkoły, a Oliwera do przedszkola i szukam pracy. A co u Was słychać ?

Nadin witaj!

Mój Szymek chodzi do przedszkola odkąd skończył 2,5 roku.

Pierwszy miesiąc cały czas płakał a potem już ok. Lubi chodzić do przedszkola.

My w niedzielę lecimy na tydzień na Kanary - Fuerteventura:)

Także jeszcze tylko ten tydzień w pracy, a potem wyłączam telefon i plaża.

Jak wrócimy to Rewal na 2-3 dni- taki mały wypad żeby młodszy sie wybawił na plaży. Tylko zobaczymy jaka pogoda będzie bo na razie to za wiele słońca w te wakacje nie ma.

Ja właśnie wypełniam formularze PIT dobrze, że mi się należy ulga na dziecko 2011 Po wypełnieniu zeznania postanowiłam sobie zrobić chwilę dla siebie: kawa, maseczka i może jakiś film.