Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Olunia

Pytanie o fotelik

Polecane posty

Borykam się z kupnem fotelika. Czy miała któraś z Was kiedykolwiek fotelik Bebe confort moby? W tym sklepie kosztuje coś ponad 400zł, a pokazują, że ADAC ma na cztery gwiazdki? To jest w ogóle możliwe? Serdecznie proszę o poradę, bo jak na mój gust to on jest tu tani jak przysłowiowy barszczyk i chętnie bym go kupiłam, ale szczerze mówiąc to aż się boję, czy nie jest przypadkiem za tani :) Z góry dzięki za poradę. Pozdrawiam ;)

Nie ma co oszczędzać na foteliku dziecka! Słyszałam o fotelikach firmy Romer - drogi ale konkretny! Sprawdź koniecznie.

Tańsze foteliki są według mnie wykonane z gorszych materiałów więc warto spojrzeć z jakich materiałów jest wykonany. Czasem dwa wyglądające tak samo (tańszy i droższy) są całkowicie odmienne.. i ten tańszy za pół roku po prostu się bardzo zniszczy !!

zniszczony to jeszcze nie takie straszne bybylo, ale mysle ze te tansze sa duzo mnie bezpieczne poprostu:-/ bo wykonane z gorszych materialow

wiola25, te foteliki o których mówisz, to podobno najlepsze, ale są i tansze i droższe od nich, a wszystkie mają dużo gwiazdek i polecali je w tvn style

Osobiście nie ryzykowałabym i wolę dołożyć trochę groszy i mieć świadomość, że zrobiłam wszystko dla bezpieczeństwa mojego dziecka.

Rzeczywiście cena jest bardzo niska.. I teraz każdy rzuci się na foteliki z Toys r Us. :rolleyes:

nie mam pojecia:-) ale jakbym miala kupowac jeszcze to bym sie pospieszyla, nigdy nie wiadomo kiedy sie skoncza:-)

Myślę, że jako nowy sklep będą mieli wszystkiego pod dostatkiem, ale wszystko się może zdarzyć. ;dd

ja też mam ogromne problemy z zakupem fotelika dla mojego malucha ... chodzę po sklepach, chodzę i NIC :( chyba muszę przejrzeć Internet ;) dzięki za wszystkie rady dziewczyny (i chłopaki :P)

FILMY dvd DISNEYa sa w promocji widzialam gazetke toys r us. Mi to disney sie kojarzy najbardziej z krolem lwem. ;d

dobrze wiedziec, dzieki za info, w dziecinstwie uwielbialam filmy disneya i teraz dzieciakom w rodzinie tez tylko disneya puszczam

bardzo prosze. :) Ja to wszystko wiem z ich fun pageu... Masz facebooka? to polub ich sklep i bedziesz wiedziala wszystko na temat promocji i nie tylko.

ja z fotelików polecam foteliki z graco. dla mniejszego dziecka fotelik 9-18 graco coast montowany prodem i tyłem do kierunku jazdy z pięciopunktowymi pasami i bcznymi wzmocnieniami, bardzo bezpieczny i porządnie wykonany

Zaloguj się, aby obserwować