Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Olunia

Pytanie o fotelik

Polecane posty

My korzystamy z fotelików Romer zarówno do samochodu jak i na rowery. Wygodne, nawet na długich wyprawach nie ma narzekań maluchów. Czasem nawet wygodnie sobie oddają się w objęcia morfeusza.

a my z żoną mamy Maxi Cosi MiloFix i bardzo jesteśmy z niego zadowoleni :) nasz też jest bardzo wygodny, a przy okazji pasuje do różnych modeli samochodów :)

MiloFix Maxi Cosi jest naprawdę super, my też mamy i dla mnie jest wspaniała ta lista certyfikatów bezpieczeństwa

my korzystaliśmy z fotelika maxi-cos, miał dużo dobrych opini no i wazne też było, żeby wpinał się do wózka.

moja szwagierka ma wózek quinny i ten fotelik wpina do niego i na krótkie wypady jedzie.

ja miałam x-landera i tez wpinałam.

fajne to jest przy szybkich zakupach, nie musisz gondoli taszczyc z soba, jeśli jedzies zna zakupy samochodem ;)

a który model fotelika Maxi Cosi mieliście? szybkie zakupy są cudowne, przynajmniej nie spędza się wielu godzin na snuciu się... ^^

hehehehe :) różnie to bywa, czasem niektórzy Panowie lubią takie rzeczy, ale to wszystko zależy od człowieka, taka prawda ;)

ale nie żeby to było przełożenie, że facet lata jak kobieta ;p bo to przesada

jeśli chodzi o zakup fotelik to zrzuciłam to też na meża, żeby miał jak największy udział w życiu dziecka ;) a przy okazji dzięki temu, widzę jak bardzo interesuje się Dorotką :) dodatkowo to on sam wybrał Maxi Cosi na drugi fotelik po 9 miesiącu

heheheh cos w tym jest u nas fotelik tez maz wybieral:) mielismy wozek quinny moodd i tam sa dedykowane foteliki maxi cosi, bo mozna je od razu na stelaz wczepic, dokupilismy tez baze pod fotelik

Jesli fotelik to tylko z maxi Cosi, faktycznie nie ma co oszczedzac na foteliku, bo to kwestia bezpieczenstwa naszego bobasa podczas podrozy autem

Lepiej wydać kilkaset złotych więcej i cieszyć się porządnym fotelikiem niż kupić jakiś badziew - w końcu chodzi o bezpieczeństwo naszego synka lub córki. Przy okazji jak temat jest motoryzacyjny, to chciałam, Was, forumowiczki spytać o poradę. Zastanawiamy się z mężem nad kupnem nowego samochodu, wpadła nam w oko 8-letnia skoda, tylko nie obędzie się bez kredytu. Co myślicie o kredytach samochodowych, to dobre rozwiązanie? Mamy konto w Santander Banku i poczytałam, na jakich zasadach oni udzielają kredytu na auto - https://www.santanderconsumer.pl/kredyty-samochodowe/. Na pierwszy rzut oka wygląda ciekawie, ale sama już nie wiem.

Zaloguj się, aby obserwować