Skocz do zawartości
1mamut

Fajny plac zabaw w Blue City w Warszawie polecam :)

Polecane posty

Byłam kilka dni temu z synem w Blue City i chciałam wam polecić świetny plac zabaw dla dzieci. Michał siedział tam dobre dwie godziny i musiałam użyć wszelkich form nacisku, żeby go stamtąd wyciągnąć :D. Wreszcie przekupiłam go obietnicą pójścia na pizzę :D.

Na placu zabaw są karuzele takie jak w wesołym miasteczku, jest wieża do skakania i mnóstwo atrakcji. Michał grał też na różnych grach.

Czekając na syna pogadałam sobie z bardzo miłą dziewczyną, która tam pracuje i mówiła, że organizują fajne urodziny dla dzieci z grami i zabawami, oczywiśćie z jedzeniem i opieką.

Polecam to miejsce, Miśkowi bardzo się podobało a i ja spokojnie połaziłam po sklepach :D.

W ten weekend jest w Blue City impreza dla najmłodszych organizowana przez plac zabaw o którym pisałam wyżej, warto się wybrać

zobaczcie na plakacie jakie będą atrakcje :

hueryutfhj.JPG

A teraz w Inca Play są półkolonie dla dzieci w wieku 4-10,

dla pracujących rodziców to super sprawa, dzieci są przez cały dzień pod dobrą opieką, zjedzą dwa posiłki, bawią się i mają zajęcia plastyczne :)

klik :)

[ATTACH=CONFIG]3677[/ATTACH]

397017c5be4d8e506ee1e587dc7009.jpg

A po zabawie z dzieckiem można pójść do nowego sklepu z zabawkami Toys r us- teraz jest taka promocja, ze jak sie kupi zestaw lego city za min. 50zł, to zestaw policyjny lego dostaje się gratis! Super!

bylam ostatnio w BC, przechodzialm obok Toys r us i zobaczylam plakaty ze maja taki konkurs disneya, ze jak sie kupi jakas zabawke a potem narysuje swoja ulubiona postac to mozna wygrac konsole Microsoft X-box 360 wraz z kontrolerem Kinect, wiec biore udzial bw tym konkursie z moim chrzesniakiem 7 letnim, bo Zygmus jeszcze troche za malutki na rysowanie;-) :-) trzymajcie kciuki:-)

Byliśmy na otwarciu tego sklepu a w sobotę wybieramy się na akademię mocy Star Wars :) ma być R2-D2

[ATTACH=CONFIG]3691[/ATTACH]

zakladka0123546.jpg

WOW fantastycznie:-) u mnie w rodzinie sa maniacy jasnej strony mocy;-) chyba mm zrobi kolejnego fanatyka z naszego dzieciaczka;-) to sie pewnie tam spotkamy Mamut

Klocki Lego jest super, ale jak sobie przypomnę ten ból, kiedy stopą staniesz na jeden malutki element!!! Wtedy mam ochotę wszystkie je wyrzucić! BRRR

Dziewczyny skoro tak piszecie o tym Toys r Us i mówicie wiele ciekawostek to i ja postanowiłam dowiedzieć się czegoś dla Was. Poszperałam w internecie, znalazłam ich stronę na facebooku. W ten weekend w tym sklepie na ścianie przy wejściu sklepu zostanie zamontowana grafika i przyczepione tory ścianowce, przy których będzie stał animator i zapraszał chłopców do wypróbowania torów. Więc zabierajcie tam swoich małych kaskaderów. :)

W Toys r Us jest teraz taka AKCJA: STAR WARS AKADEMIA MOCY, w dniach 17 i 18 grudnia. Sklep organizuje wiele atrakcji dla dzieci np: multimedialne przedstawienie postaci, konkurs wiedzy, szkolenie Padawanów. Wiecej informacji znajdziecie na facebooku, ja też szczegóły wyczytałam właśnie tam.

ciekawe wydarzenie:-) mm jest wielkim fanem Star Wars wiec mimo ze mamy male dziecko to i tak sie wybierzemy:-)

Pewnie będziesz siedziała aż do zamknięcia, bo dziecko Ci nie pozwoli wyjść z nadmiaru atrakcji. ;)

Skoro Toys R Us robiło tę całą imprezę to na pewno w ich sklepie znajdziesz tę figurkę.:D

a nie ma przypadkiem jakiejś serii star wars dla LEGO? Bo mi się wydaje, ze widzialam

Na pewno była, sprawdź czy jest jeszcze, ogólnie jest chyba 20% rabatu na klocki z tego co pamiętam. ;d

tam ogolnie caly caly czas maja rozne promocje( dlatego ten sklep awansowal do rangi mojego ulubionego;-P )

Chyba Twojego i Twojego dziecka! Bo to nie Ty sie nimi bawisz.. Ale oszczedzasz kupujac taniej zabawki.:)

nie wiem jak wy, ale ja wchodząc do sklepu zabawkowego, czuję się jak dziecko i wszystkim się zachwycam, jak obłąkana hehehe