Skocz do zawartości
1mamut

Fajny plac zabaw w Blue City w Warszawie polecam :)

Polecane posty

mi to aż wstyd czasami, jak chodze po sklepie z zabawkami i się zachwycam każdą pierdołą, ale co tam, zaden to grzech przecież;))

raczej nie, chociaż ostatnio się zachwycałam tak właśnie w tym nowym, toys r us w blue city, ale to jak jestem w wawie, to do dużych chodzę sklepów, u mnie w łomiankach nie ma;)

dokladnie, to przeciez 1/5 ceny mniej, a w przypadku lego to bardzo duzo, ja lego kupuje tylko na promocjach;-) wczoraj kupilam wlasnie w Toys r us promocyjny zestaw z lego star wars i trzymam go na prezent urodzinowy za 4 miesiace, wole kupic teraz jak jest tani niz szukac potem tuz przed urodzinami i placic wiecej

wydaje mi sie ze w tym toys r us to caly czas beda robili jakies promocje na lego, takze zdazylabys jeszcze kupic . ;dd

pewnie tak, ale wole miec zrobione zakupy na zapas, pozniej pewnie i tak tez cos kupie, bo na promocji zobacze i mi sie spodoba;p

maja maja nowe promocje, jest - 20% na rozne zabawki, m.in. lalki new born i zestawy kuchenne, widzialam gazetke na fb

chetnie kupilabym zestaw kuchenny dla mojej mlodszej siosty, pobawilabym sie z nia w restauracje! Gotowalaby mi obiadki, kucharka by wyrosla;d

a to oni mają profil na facebooku? o to spoko, bo wlasnie mialam raz ich gazetkę promocyjną, ale to jak ze sklepu wziełam, bo do mnie do łomianek nie dostarczają ich niestety, a tak sobie na facebooku popatrzę;)

w sumie racja...ale warto śledzić, bo pisza o wszytskich promocjach, więc ja czasem zaglądam na ich profil;)

dobrze, ze maja ten funpage. bardzo duzo informacji jest tam zawartych.

teraz to większość ma funpage...bardzo dobrze! bez wychodzenia na darmo z domu, widzę gdzie po cos się warto wybrać;)

wlasnie patrze ile osob lubi toys r us i jest prawie tysiac osob na samym facebooku.

IMAGINE: teraz to większość ma funpage...bardzo dobrze! bez wychodzenia na darmo z domu, widzę gdzie po cos się warto wybrać

Dokładnie tak! Szkoda, że jeszcze nie działa polska strona do zamawiania online. Tak z niemiec, to trochę bez sensu kupować. Ale do sklepu daleko nie mam. Ostatnio kupiłam swojej Basi taki wózeczek z aktywnymi przyciskami. Tyle miała z tego zabawy, że mogłam spokojnie włączyć mój program do rozliczania pitów 2011 i podatki już mam z głowy. A wy co ciekawego kupiłyście w tym sklepie?

pamietam taka lalke ze swojego dziecinstwa uwielbialam ja:-) a teraz w toys r us to ja kupilam bujana dzdzownice:-) genialna jest:-)