Jump to content
Sign in to follow this  
Julicia

Pomoc w wyborze odkurzacz

Recommended Posts

Witajcie, chcę kupić dobry odkurzacz, ale kompletnie się na tym nie znam. Mam psa, który często linieje, a ma długą sierść. Potrzebuję sprzętu, który sobie z tym poradzi. Słyszałam, że odkurzacze Philips są do tego dobre. Doradźcie mi kurczę co wybrać, bo już sama się w tym kompletnie pogubiłam. Aha, piec nie gubi sierści tak normalnie,tylko ona jest zbita w takie kłaczki. Jest w ogóle jakiś odkurzacz który takie coś wciągnie i się nie zapcha?

witaj, może ten link pomoże Ci jaki odkurzacz wybrać ;) sama mam odkurzacz bezworkowy i jestem z niego bardzo zadowolona także jeśli rozwiałam trochę Twoje wątpliwości i pomogłam to się cieszę ;)

Jak się ma w domu zwierzaka „futerkowego” to najlepszą opcją do czyszczenia będą wtedy silne odkurzacze z turboszczotką. Niby się wydaje, że taka szczotka szczególnie dużo nie pomoże, ale to jest naprawdę skuteczne akcesorium w walce z sierścią. Z tego co wiem, to nie jest jakiś szczególny problem teraz, już nawet w modelach średniej klasy ją montują.

A może warto pomyśleć o odkurzaczu na sucho. Takie odkurzanie na sucho profesjonalnym sprzętem jest bardzo dobre. Nie trzeba na mokro, aby kurzu się pozbyć w domu. A każdy myśli, że jest inaczej. Na naszym rynku jest wiele ciekawych takich okazów.

Widziałem test odkurzaczy iRobot i według mnie one są do niczego, lepiej kupić dobry odkurzacz workowy (nie trzeba tak często czyścić filtrów) z dużą mocą

Sign in to follow this