Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
monkaa

Łazienka malucha

Polecane posty

Czy ktoś wie, gdzie można kupić takie wyposażenie łazienek, które ułatwiłoby mojej 6-letniej córce samodzielne korzystanie z toalety i prysznica? czyli jakieś udogodnienia, ulepszenia dla dzieci? Ja nie mogę natrafić, a chętnie bym coś takiego kupiła :)

Rozumiem, że chodzi nie tyle o możliwość korzystania z łazienki przez dziecko, ale o jego bezpieczeństwo. Tu na pewno trzeba pomyśleć o zabezpieczeniu gniazdek, o antypoślizgowych płytkach lub matach. Można pomyśleć o podeścikach, żeby dziecko mogło korzystać z umywalki ( chyba że są nisko zawieszone ). Swoją drogą - łazienka dla malucha powinna być kolorowa i przyjazna. Większość wanien w galerii jest bardzo niskich i raczej płytkich.

Jeśli chodzi o urządzenie łazienki dla maluszka, to może na stronach krolestwa łazienek czy innych takich stron z różnymi pomysłami aranżacyjnymi uda Ci sie znaleźć coś fajnego?

A ja dodam jeszcze, że patrzyłabym przede wszystkim na to, żeby było praktycznie (niskie wieszaczki itp)

Kochana zobacz sobie jakie fajne akcesoria łazienkowe można znaleźć w sklepie brw: Black Red White - najchętniej kupowane meble w polsce / Akcesoria łazienkowe Ostatnio sama zamówiłam tam kilka bibelotów do swojej łazienki - rzeczy niedrogie ale atrakcyjne i sprawiają, że pomieszczenie wygląda o wiele cieplej i atrakcyjniej ;)

Wymieniłam kubeczki, mydelniczkę i sprawiłam sobie nowy dywanik - puchaty i kolorowy.

Jak moja pociecha dostała sie na nogi i chodzi teraz wszędzie to staram się bardziej dbać o czystość. Ostatnio nawet znajoma poleciła mi sklep https://ejedrek.eu/ powiedziała, że dzięki tym środkom jej mieszkanie w końcu lśni :) Jak mamy dziecko to warto o to zadbać.

Zaloguj się, aby obserwować