Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
monkaa

maty edukacyjne

Polecane posty

Orientujecie się, czy występują maty edukacyjne dla dzieci właśnie w przedziale wiekowym 3-5 lat? coś co pomogłoby im się rozwijać a nie totalnie jak dla niemowlaków ;)

rzadko który 2-3 latek chce leżeć:0 dzieci w tym wieku potrzebuja ruchu:)

maty sa raczej dla tych które leżakują, czyli maluchów, ja kupowłam wczoraj w ToysRUs taka za 80 zł, przede wszystkij sa fajne bo rozwijają koordynacje wzrokowo-ruchowo-słuchową i w jakiś sposób mają wpływ na integrację sensoryczną

ja się nie spotkałam z matami dla starszaków... w tym wieku raczej dzieci są w ciągłym ruchu!

są maty dla większych dzieci,ale są to maty do tańczenia lub gry,też fajna sprawa i chyba w sam raz dla większych dzieci

Jeśli się ma dziecko w wieku trzech lat to chyba trzeba wychodować dodatkową parę ovzu żeby móc mieć je cały czas na widoku, takie się robią ruchliwe.

Nie zdaje mi się, żeby produkowano takie maty dla dzieci w tym wieku, one ze swej natury są przeznaczone dla małych dzieci, niekoniecznie chodzących. Dla trzylatków jest za to sporo fajnych książeczek edukacyjnych i takie polecam Ci poszukać.

Zaloguj się, aby obserwować