Jump to content
Sign in to follow this  
Kleo

Rządania pociechy.

Recommended Posts

Zastanawiam się czy ulec mojej córeczce - Klaudii, po urodzinach u koleżanki ciągle dopomina się naklejek, takich wielkich na ścianach swojego pokoju, nie wiem czy można ulec takim prośbom. Z drugiej strony moze to pomóc w rozwoju, prawda? Gdzie mogę dostać takie naklejki?

Są bardzo ładne i kolorowe :) podobają mi sie, ale nie dla dziewczynki. Maja tam jakieś zwierzątka?

Hhehe domyślam się ;) na pewno będę kontrolować zakup :) dziękuję za link, powiem jak się Klaudia bawiła ;)

To masz nerwy, do urządzeń od 200 zł w górę moje dziecko nie ma wstępu ;) Ale jej szafa jest już można powiedzieć wytworem abstrakcyjnym :D :rolleyes: częśto mnie zagaduje o nowe naklejki, stara się teraz być grzeczna

Ja bym uległa takiej prośbie, chociaż moje dzieciaki jeszcze mnie o to nie poprosiły... Chyba zrobię im niespodziankę...:)

a ja szukam naklejek z TOMKIEM I PRZYJACIOLMI, moj synek oszalal na punkcie. " PO" ;d Bo tak wlasnie mowi na Tomka. ;d

Imagine - może lepiej, żebyśmy nie wiedziały, co to za naklejki, bo zaraz nasze maluchy też ich zapragną?;)

No to może delikatnie dziecku wyperswadować takie drogie naklejki? Może pokazać inne jakieś, przenieść jego zainteresowania na inne rzeczy bądź inne naklejki, odciągnąć uwagę. Nie wiem czy powinno się takie drogie kaprysy dziecka realizować, a co jak zechce potem czegoś droższego?

Sign in to follow this