Skocz do zawartości
butterfly80

Sposoby na powakacyjne dodatkowe kilogramy

Polecane posty

Czy Wy też macie powakacyjne pamiątki w postaci większych brzuszków i dodatkowych kilogramów? ;/ Ja po tych wakacjach czuję się fatalnie - sporo przytyłam, brakuje mi energii, chyba jeszcze nigdy tak nie miałam, żebym w tak krŧókim czasie (ok 2 miesiące) tak się zaniedbała . Przechodzę więc na dietę Mniej Żreć, biegam codziennie, a żeby moje starania były bardziej widoczne, biorę AcaiBerry 900 - i powiem Wam, że po ponad tygodniu już czuję się lepiej, cera mi się poprawiła i paznokcie, schudłam odrobinę na razie, ale jestem na dobrej drodze... ;) Piszcie, kobietki, jakie Wy macie sposoby na zrzucenie powakacyjnych dodatkowych kilogramów... Interesują mnie SPORT, DIETA i SUPLEMENTY - jak dla mnie wszystkie trzy elementy wpływają na to, jak się czuję i wyglądam...

Sport - ja dużo chodzę, biegam, załatwiam, więc w ciągu dnia robię tyle kilometrów, że chyba dodatkowego sportu już nie potrzebuję. Dieta - zrównoważona - to najważniejsze, żeby było wszystkiego po trochu, nie rezygnuję z żadnego składnika w codziennych posiłkach, sporo owoców, warzyw - wiadomo. Suplementy - z tym Acai Berry 900 dobrze trafiłaś, bo słyszałam same dobre opinie, koleżanka z pracy bardzo sobie chwali ten specyfik.

Dzięki menna za odpowiedź, już myślałam, że wszyscy na forum mnie olali ;). Ja dalej systematycznie biegam, jem mniej, ale nie odmawiam sobie żadnego z moich ulubionych składników kulinarnych. To, co przytyłam przez ostatnie 2 miesiące już prawie zrzuciłam, biorę dalej to Acai Berry 900 i mam dużo energii, a kilogramów coraz mniej, rewelka :D.

butterfly80

Dzięki menna za odpowiedź, już myślałam, że wszyscy na forum mnie olali . Ja dalej systematycznie biegam, jem mniej, ale nie odmawiam sobie żadnego z moich ulubionych składników kulinarnych. To, co przytyłam przez ostatnie 2 miesiące już prawie zrzuciłam, biorę dalej to Acai Berry 900 i mam dużo energii, a kilogramów coraz mniej, rewelka .

Cieszę się Twoim sukcesem :D.

Gratuluję wytrwałości! Mi trochę jej brakuje, ale staram się walczyć z własnymi pokusami (odmawiam sobie słodyczy), staram się przynajmniej dwa razy w tygodniu biegać wraz z przyjaciółką! A w domu na tyle ile pozwala mi na to czas wykonuję proste ćwiczenia. :)

A wiesz, latam z dzieckiem na rękach heheheh

plus brzuszki i przysiady, przy małym dziecku za wiele się nie da. Czasami włączamy sobie jakiś kanał muzyczny i tańczymy do upadłego! To takie proste, a doskonale wpływa na naszą sylwetkę! Polecam. :)

cwiczenia i dieta to dobra sprawa, tylko, ze... mi brakuje motywacji i wytrwalosci;-) podziwiam tych ktorym sie to udaje:-)

co do acai berry 900 to rzeczywiście coś dają, ja w przeciwieństwie do większości stosowałam je na wzdęcia i w celu poprawy ogólnego samopoczucia i do tego celu nadały się znakomicie. śmieszą mnie tylko opinie w takim i takim stylu (chyba byłoby to zbyt piękne żeby było prawdziwe).

Zaletą akurat tej odmiany acai jest cena (dużo niższa niż soku) wiec może warto spróbować.

AcaiBerry900 jest BARDZO drogie i w dodatku NIGDZIE nie podają składu.

Ludzie, 30 niedużych kapsułek za 110 złotych z przesyłką??? A ile w tym jest tej jagody??

Inne, porządne firmy podają skład, np. w soku Mistify z Synergy jest podane 50% soku, a w Monavie tylko 20%. Oba soki kosztują mniej więcej tyle samo i jest ich po ok. 0,8 litra. Butelka Monavie wystarcza wg. dosatwcy na tydzień stosowania, a Mystify na 14-30 dni.

Podobno susz z owocu z w kapsułkach jest dużo mniej skuteczny. Piszą o tym w necie.

Zbliża się lato i raczej nie zdążę rozprawić się z sadełkiem :( Chyba spróbuje zamaskować jakoś ten brzuszek i moje dwuczęściowe stroje kąpielowe schowam głęboko do szafy. Ostatnio widziałam w sklepie ładne jednoczęściowe kostiumy, które podobno korygują niechciane okrągłości. Słyszałyście o tym?

ja szukam raczej sposobu na przedwakacyjne dodatkowe kilogramy i sądząc po tempie zbliżania się lata wydaje mi się, że nic, nawet najlepsze i najdroższe acai berry czy inny specyfik nie będzie w stanie mi pomóc :-)

Te odchudzacze z acai berry są całkiem ok,

choć ja wolę popijać sobie zieloną kawę i poruszać się trochę: basen, siłownia od czasu do czasu no i regularne spacerki z psem.

To że zielona herbata jest świetna przy odchudzaniu to już wiem, ale Joannakiczko a co to jest ta zielona kawa ?

Pierwsze słyszę o takim czymś.

AniaMama zielona kawa, to ziarna kawy, które nie zostały podane procesowi palenia. Ziarna te oczywiście są jaśniejsze od ziaren kawy palonej.

A smak kawy zielonej jest podobno delikatniejszy i bardziej kwaskowaty od smaku kawy palonej.

Przez to że zielona kawa zawiera kwas chlorogenowy ACG ma ponoć działanie spowalniająceprzyswajanie cukrów i zapobiega magazynowaniu się tłuszczu. Tutaj znajdziesz więcej informacji na ten temat: Zielona kawa - nowa broń dietetyki? | Ziarna Kawy

Ja jednak wolę zieloną herbatę i "czarna kawę" - chyba za bardzo się już do nich przyzwyczaiłam :)

Nadin myślałam że Ania się pomyliła może albo co?

A tu faktycznie zielona kawa na odchudzanie, nigdy tego w sklepie nie widziałam.

Pewnie można allegro zamówić i ciekawe czy faktycznie przynosi to jakieś efekty w odchudzaniu i czy (tak jak w tym linku co podałaś nadin) działa też na cellulit ?

Ja, by pozbyć się kilogramów stosuję preparaty z acai berry. Są naprawdę dobre. Już ubyło mi pięć kilo, jeszcze tylko troszkę i będzie ok.

Beatkaa ale same takie preparaty przecież cudów nie zdziałają.

Ja uważam że naturalne metody takie jak zielona herbata najlepiej mogą wspomagać odchudzanie.

Nie bawiłabym się jakieś wynalazki.

Dziewczynki a zastanawiałyście się nad zapisaniem się na takie zajęcia gordonowskie: Z dziećmi | Mamaville ? :)

Można na przykład w ramach tego zapisać się na fitness z dzieciaczkiem czyli będziecie mogły jednocześnie połączyć spędzanie czasu z maluchem oraz aktywność fizyczną.

W sumie to każda z nas nie raz zadała sobie to pytanie: Jak spalić tłuszcz? To nie prosta sprawa, ale słyszałam że codzienne ćwiczenia, dieta mogą zdziałać prawdziwe cuda.

Powakacyjne kilogramy? Nie mam takich objawów po skończeniu sie wakacji i lata, a wręcz przeciwnie, zawsze mam parę kilo do tyłu. Z tego względu, że mniej się chce jeść, bo są upały, więcej się pije i więcej uwagi przywiązuje się do swojego wyglądu:-) także mnie ten problem nie dotyczy...:-)

moj najlepszy sposób to basen, ale nie zawsze mam na to czas.. dlatego przed tv jeszcze w te jesienne wieczory masuje uda,posladki i brzuch szczotką Brista, która pobuda narządy wewnętrzne organizmu i stopniowo eliminuje toksyny.

Odkąd zaczęłam ćwiczyć nadporgramowe kilogramy zniknęły bez żadnych zmian w diecie ;) także myślę ze to najlepsza metoda. Ja ćwiczę sporty typowo kontaktowe bo w tym odnajduje się najlepiej ale myśle ze siłownia, fitness czy bieganie tez się sprawdzą. Tym bardziej ze do części sportów kontaktowych potrzeba już specjalnych strojów takich jak np.: http://ultrafight.pl/kimona-karate więc jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z aktywnym wypoczynkiem nie ma co ryzykować.