Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
malowana22

Pomysły na prezenty :)

Polecane posty

Witam!

Jakie prezenty w tym roku Mikołaj przyniesie Waszym dzieciom? :)

Sama jeszcze nie jestem mamą, ale mam w rodzinie dużo dzieciaczków i już czas pomyśleć o prezentach dla nich :) Najmłodsze ma niespełna rok, a najstarsza jest w 1. klasie podstawówki. Podrzućcie proszę swoje pomysły :)

kochana:D Ty juz o swietach? wakacje sie jeszcze nie skonczyly:)) dla mlodszego moze taki pchacz? [ATTACH=CONFIG]3733[/ATTACH]

i-chicco-chodzik-pchacz-ergo-baby-jogging-71517.jpg

Te święta o których malowana pisze to już chyba minęły, ale można by rozwinąć ten wątek bo nie musi dotyczyć tylko świąt, czesto mamy problem z prezentem dla malucha a tu może pojawią się fajne propozycje?pchacz jak najbardziej fajny

dla najmłodszego dziecka możesz kupić śpiworek dreamer lub t-baby hood bardzo fajne i ciepłe, dla dziecka w 1 klasie jeśli to dziewczynka to jakąś lalkę akcesoria a dla chłopca może misia uczącego mówić i liczyć po angielsku?widziałam takiego z chicco

wiola25:D haha, masz racje, gwiazdka 2011 to juz byla:) nie zauwazylam, a temat bardzo na czasie byl:)

no troche śmiesznie z tymi świętami ale co roku temat aktualny;] Karola słyszałam że ten śpiworek baby-hood super,bardzo fajne ma opcje śpiworka lub kocyka,znajoma używa go także jako maty do zabawy dla malucha

temat już troszkę się przedawnił ale co tam. kolejne święta się zbliżają. więc można powiedzieć że temat już nie długo będzie aktualny. :) a jak ma się więcej osób do obdarowania to lepiej prędzej zacząć kupować aby w grudniu nie było mega wydatku. Ja wychodzę z założenia praktycznych prezentów więc może delikatnie podpytaj czego potrzebują albo co chcą. Masz dużo czasu na obserwację.

dzieciaki lubią zabawki. Więc na pewno rozglądać się trzeba za zabawkami, które na pewno spodobają się również rodzicom :) Jeśli chłopczyk dostanie samochodzik to tata również będzie się cieszył bo będzie mógł się pobawić z dzieciakiem. :)

ja lubię dawać praktyczne prezenty młodzieży i starszym. A dzieciom to oczywiście zabawki, które rozwijają kreatywność. Nie praktykuje prezentów które przyciągałyby dzieciaki do komputera albo innych urządzeń typu konsola.

Dobrym prezentem jest zapisać dziecko na jakieś zajęcia dodatkowe, które będą zgodne z jego zainteresowaniami. Ja na przykład w ramach prezentu urodzinowego zapisałam mojego synka na zajęcia piłkarski i kupiłam mu koszulkę ulubionego klubu :D Był bardzo szczęśliwy więc z czystym sumieniem mogę polecić Wam tego typu prezent :)

Bardzo ciekawe rzeczy i dodatki pasujące do nowoczesnych i tradycyjnych wnętrz znajdziecie na wymarzonewnetrze.com

Polecam jeśli szukacie czegoś gustownego na prezent dla rodziców czy dziadków.

Szczerze mówiąć, to zastanawiam się, czy dla naszych dziadków nie sprawić takiego prezentu, że przyjedzie jakąś Pani z danej firmy i spisze ich Sagę rodzinną. Chodzi o taką kompletną dokumentację ze zdjęciami itd. Znalazłam nawet tę firmę http://www.historierodzinne.pl/ która robi takie rzeczy. Kojarzycie może tę firmę? A jak nie to jakąś inną z konkurencyjną ceną? Wydaje mi się, że jak dla dziadków, to taki prezent jest naprawdę fajny.

Kroniki rodzinne chyba sami zainteresowani powinni zbierać - nikt z zewnątrz nie zapewni takiej dokładności i odzwierciedlenia uczuć jak ktoś z rodziny. Jeśli dziadkowie sami wcześniej nic nie zbierali, trudno będzie komuś to spisać zwłaszcza, że są to dość prywatne zbiory i mogą nie być za bardzo chętni dzielić się tym z przypadkowymi osobami. Dla dziadków na prezent... może wspólny wyjazd na weekend? W góry, nad morze, nad jezioro? Teraz tyle okazji można wyłapać, na pewno coś się znajdzie - dla chcącego...

Najlepsze są prezenty uniwersalne, więc jeśli w grę nie wchodzi jakiś weekend w SPA w prezencie ślubnym, to dobrym i zawsze uniwersalnym prezentem są artykuły AGD. My ostatnio na rocznicę ślubu dla znajomych kupiliśmy sztućce Gerlach Valor, cały zestaw, taki exclusive, to bardzo dobry prezent, który naprawdę zrobił wrażenie i na nas, kiedy zamawialiśmy ten zestaw i na solenizantach, nawet na męskiej części:-) Zestaw składał się z 36 sztuk łyżek, łyżeczek, widelców i noży, był w pięknym futerale – bardzo imponujący prezent, zabłysnęliśmy:-)

Ja staram się dawać dzieciom bezpieczne preznenty .Nie wiem czy kupiłabym na przykład grę wideo czy tablet. Jestem zdania,że dzieci i tak mają bardzo dużo współnego z elektronika w dzisiejszych czasach . Powinniśmy zadbać o to aby spędzały przy komputerze oraz przy tablecie jak najmniej czasu.

Bardzo fajnym prezentem dla malucha mogą być takie poduszki tulisie:

www.tulimi.pl/27-poduszki-tulisie

Sa to poduszeczki ręcznie szyte w Polsce z wysokiej jakości materiałów.

W tym roku zamówiłam córci na prezent takiego słonika:

poduszka-przytulanka-tulis-rozyczka-.jpg

Wiele takich cudownych prezentów znajdziemy w sklepie internetowym np. mygiftdna . Takie wyjątkowe prezenty są bardzo fajne jeżeli trafimy w gust i oczekiwania. U nas zawsze coś jest nie tak, przy wyborze, ponieważ nie zawsze trafimy w gust do końca. Ale w tym roku zakupy były trafione.

Dorzucę Wam jeszcze bardzo ciekawy pomysł na prezenty dla maluszka :-)

Ostatnio sama kupiłam taki inhalator baby sanity i uważam, że nadaje się idealnie na prezent dla dzieci. Nie tylko bardzo fajnie wygląda, ale też posiada ciekawe funkcje!

Moim zdaniem warto również robić praktyczne prezenty. Mnie ostatnio zachwyciła kolekcja Mayoral 2016 http://mala-mi.com.pl/pl/content/10-katalog-mayoral-wiosna-lato-2016-junior i myślę sobie, że jak będę robić prezent urodzinowy to wybiorę coś z tego. Mało kiedy rodzice kupują dzieciom lepsze ubrania, a wiadomo, że każdemu się przyda :)

Myślę, że dla kilkulatka fajnym prezentem jeśli będzie wykorzystywany pod nadzorem rodziców, może być tablet. Niekoniecznie drogi, na początek może jedna z Mant https://saturn.pl/komputery-i-tablety/tablet-manta-mid713qc - opinie o tabletach manta są niezłe. Firma stara się dogonić konkurencję oferując porządny sprzęt, za wiele niższa cenę.

Mój dobry kolega poprosił mnie o pomoc. Chodzi o prezent dla dziewczyny , o którą stara się już kilka miesięcy. Niedawno dowiedział się, że niedługo ma urodziny i chciałby jej coś kupić. Nie mam zielonego pojęcia co ta dziewczyna lubi, jakie ma zainteresowania. Jaki prezent byłby uniwersalny?

A ja szukam prezentu dla przyjaciółki która wkrótce spodziewa się narodzin swojego pierwszego dziecka. Ostatnio zaliła mi sie na koszta wyprawki i akcesoriów takich jak laktator więc pomyslałam, ze moze sprawie jej taki: http://lovi.pl/pl/produkty/14/Laktator+r%C4%99czny+Protect+NOWO%C5%9A%C4%86 z okazji jej nadchodzących urodzin. jak myślicie? To dobry pomysł? Oczywiscie dorzuce do tego jakieś drobne upominki, śpioszki i jakieś słodkości, zeby nie było tak "łyso"

W przypadku nastolatka zawsze sprawdzi się elektronika. Na przykład smartfon i do tego opłacony abonament na rok. Jak weźmiemy taki zestaw u dobrego operatora to nawet za drogo to nie wyjdzie. Ze swojej strony polecam T-mobile bo to obecnie jedyny operator, który nie ma u siebie doliczanych tzw. zwyżek do abonamentu. Warto z tego skorzystać, bo u konkurencji takie zwyżki to dość wysokie kwoty.

Zaloguj się, aby obserwować