Jump to content
kika75

zabieg-włosy

Recommended Posts

Zabieg wyciszający wrażliwą skórę głowy.Regeneruje i naprawia strukturę włosa, oparty o działanie ultradźwięków taki zabieg w swojej ofercie ma salon fryzjerski futuro w wawie byłam na takim zabiegu pierwszy raz i widzę że włosy znacznie się poprawiły czy wy też robicie takie zabiegi po wakacjach ?

"zabieg wyciszający skórę głowy"...

no to jakaś okropna zbitka, chyba przesada słowna. Wyciszający? Matko, czego to nie wymyślą, żeby brzmiało anielsko. szok

A mogłabyś coś więcej kika napisać o tym zabiegu jakie są efekty czy na przykład przesuszone długie włosy dałoby się takim zabiegiem potratować ? I ile kosztuje ten zabieg ?

Ja mam przesuszone włosy do ramion a szkoda mi je ścinać, a maseczki i odzywki nie wiele dają.

to zrob domowy sposob na przesuszone włosy:) 1 żółtko, kapsułka witaminy A+E, nafta kosmetyczna wymieszaj i na skore glowy wmasuj pomaga!!! raz w tygodniu potem rzadziej

to zrob domowy sposob na przesuszone włosy:) 1 żółtko, kapsułka witaminy A+E, nafta kosmetyczna wymieszaj i na skore glowy wmasuj pomaga!!! raz w tygodniu potem rzadziej

Znam ten sposób jest naprawdę rewelacyjny i dużo tańszy od tych w salonach fryzjerskich !

Znam ten sposób jest naprawdę rewelacyjny i dużo tańszy od tych w salonach fryzjerskich !

dokładnie i co najważniejsze sprawdzony i skuteczny:)

Ja byłam na takim zabiegu i rezultaty widoczne bardzo szybko. Miałam strasznie przesuszone i łamliwe włosy, nawet nie mogłam już na nie patrzeć. W końcu widzę, że mam zdrowe włosy.

Na takim zabiegu nigdy nie byłam i raczej się nie skuszę wolę moje tradycyjne sposoby. Co do nafty to mam bardzo dobry szampon z naftą seboradin jest też balsam i lotion. To taki odpowiednik receptury żółtka, nafty, cytryny i oleju rycynowego. Pięknie oczyszcza włosy i chroni przed UV moje włosy go uwielbiają.

[ATTACH=CONFIG]3732[/ATTACH]

z nafta.jpg

ja raczej nie stosuje specjalnych zabiegów na wlosy, bo zazwyczaj opieraja sie one na tym, ze fryzjer do mycia uzyje jakiegos tam kosmetyku i tyle. Sama bylam kilka razy na saunie, ale teraz jak mi wlosy wypadaly po ciazy to nie bylo wskazane

Zajrzyj do Vici Clinic w Krakowie. Pracuje tam Pani Ewelina "Ruda", która zna się na rzeczy. Możesz skorzystać z różnych zabiegów pielęgnujących włosy, na przykład z pielęgnacji Kerastase - mi bardzo pomogła po farbowaniu.

Ja nigdy nie stosowałam żadnych specjalnych zabiegów, szkoda mi kasy. Po prostu odpowiednio dbam i pielęgnuję włosy. Używam szamponów o dobrym składzie, dopasowanych do moich włosów. Co tydzień też robię sobie olejowanie - nakładam olej kokosowy na końcówki włosów, co najmniej na 30 minut. Warto też pamiętać o odpowiedniej diecie, dużo warzyw, zdrowych tłuszczy, nasion i orzechów. Domowe płukanki i maseczki też lubię, polecam zwłaszcza zrobione z siemienia lnianego, świetnie wzmacnia włosy :)

Jedynym "zabiegiem" jaki ja stosowałam i nadal stosuje jest zagęszczanie włosów. Musze to robić bo mam strasznie rzadkie....