Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kika75

depilacja laserowa na pachy

Polecane posty

Jestem w trakcie depilacji laserowej na pachy -dwa zabiegi mam za sobą wykonuje go w salonie futuro w wawie okazja

bo trwają promocje na ten zabieg .Ile trzeba wykonać zabiegów aby włoski już nie odrastały ???

Studio Laser, z oddziałamy zarówno w Warszawie, jak i w Poznaniu i Częstochowie, także przeprowadza zabiegi depilacji laserowej pach, bikini i nóg ;p A jak długo? To zależy...dwie koleżanki się temu poddały i różnie czasowo im to wyszło, ale nie pamiętam już dokładnie.

W Gdańsku najlepszy gabinet jest obecnie na Marii Curie Skłodowskiej. Na stronie jest kontakt:

clinicacosmetologica.pl/zabieg/laser-depilacyjny-palomar-vectus/

Właśnie kończę tam zabiegi depilacji laserowej pach. Jest to centrum medycyny estetycznej a sama nie chciałam iść na laser do kosmetyczki ale wolałam się powierzyć w ręce kogos bardziej doświadczonego oraz powiem Ci,że nie żałuję. Wszystko jest wykonywane w sterylnych warunkach. Zabieg nie było bolesny ( spodziewałam sie,że będzie to bolało ale nie było tak źle... raczej jest to dyskomfort a nie ból)

Poza tym w gabinecie maja najnowoczesniejszy laser w Gdańsku. Palomar Vectus.

W Vici Clinic w Krakowie mają fajną promocję, -50% na pierwszy zabieg na każdą partię ciała. Możesz się do nich udać i spróbować. Myślę, że to całkiem dobry pomysł jeśli te włosy bardzo Tobie przeszkadzają :) Depilacja laserowa jest obecnie bardzo popularna.

@Yen, a ja właśnie nie przepadam za depilacją woskiem. Nie daje ona takich rezultatów jakie są po depilacji laserowej, którą przeprowadzam w CM Arnica. Może to jest kwestia indywidualna, a może po prostu wiele zależy od samego sprzętu i osoby, która zabieg wykonuje. W każdym razie ja się już uwolniłam od maszynek, wosku i plastrów nie tykam, depilacja laserowa jest dla mnie najbardziej efektywna

Ilość zabiegów jest kwestią indywidualną jednym kobietom starczą 4 innym 6 ale najczęściej jest to w tych granicach.

ja usuwalam w klinice Miracki tez laserowo http://klinikamiracki.pl/zabieg/vectus-epilacja-nowej-ery/ i wystarczyly 4 zabiegi.. ale wiadomo to zalezy od rodzaju wlosa, gestosci zarostu itd.. no i wiadomo ze umiejetnosci pracownika tez maja tu duze znaczenie bo nie kazda osoba majaca w rekach laser ma ukonczone kursy i wie jakich obszarow uniac itd.. dlatego polecam to miejsce bo jest w pelni profesjonalne

Zaloguj się, aby obserwować