Skocz do zawartości
Renata

Pierwsze buciki do chodzenia?!

Polecane posty

Pinki to musze sie przejechac choc szukam czegos moro :)

Z Coccodrillo spodobaly mi sie takie jak w zalaczniku.

574462702.jpg

580135990.jpg

574487566.jpg

578010699.jpg

559976329.jpg

Goplana śliczne te buciki z Coccodrillo, szkoda ze u nas nie ma ich sklepu.

Fakt na Allegro tez można kupić tyle ze ja najpierw chciałabym przymierzyć małemu butki- czy dobrze leżą na jego nóżce.

Nadin i u nas nie ma Coccodrillo ....

a z tych zdjęć to pierwsze mi sie podobają...

a moro nie trawię totalnie, jak syn spodnie sostał starszy to ma je po domu.

no ale oczywiście kwestia gustu.

sama miałam spodnie różowe moro z Orsaya i w tej wersji kolorystycznej to i owszem. hi hi

Nadin i z Bartkiem u nas cienko.

W kilku sklepach ale po 2-3 modele więc praktycznie żaden wybór.

odkąd u nas galerie pootwierali to do Wrocka na zakupy nie jeżdże bo to jednak kawałek drogi. No i jak jechac to juz na większe zakupy i no i z większą kasą niestety. i do tej pory tak robiłam. teraz mam komfort kupienia po 1 rzeczy w naszych galeriach.

Alan dostał kupon na zakup bucików w sklepie zdrowa stopka za udział w sesji zdjęciowej dla tego sklepu :) Teraz to wykorzystać i musimy pojechać do Wrocławia (tam jest ten sklep) i kupić jakieś buciki dla niego, to przy okazji obejrzymy tez dla Oliwiera buciki:)

O kurcze muszę się Wam pochwalić zdjęcie mojego synka tez jest na ich stronie:eek::)Zdrowa stópka - bezpłatne porady rehabilitantów to ten mały w czerwonej czapce:D

A w zdrowej stopce podobają mi się ta buciki jakie na zdjęciu, tylko ciekawe czy są miękkie.

DSC00374.jpg

130.jpeg

moja nosila bartka dosc dlugo potem troche ortopedyczne ale jak sie okazalo nie byly potrzebne teraz rozne adidasy kozaki staram sie tylko o sztywa pietke

Nadin to oni go tam tak wystroili?

a zdrowa stopa jest na Bielanach to nie trzeba do samego miasta wjeżdżać...

a jak się dostał do tejm reklamy?

a te buciki na zdjęciu bardzo mi sie podobają...też bym kupiła.;)

Pinklady mój mąż znalazł znalzazł ogłoszenie że we Wrocławiu organizują casting dla dzieci na zdjęcia do sklepu obuwniczego:D Pojechaliśmy na casting i Alan się załapał. Na następnym spotkaniu przebrali i ucharakteryzowali dzieciaki: Alana za Pinokio- zrobili mu długi nos :D

A co do bucików to jeszcze takie spodobały mi się na Allegro takie jak na zdjęciu, muszę zobaczyć czy u mnie w mieście nie ma takich w sklepie z sportowym obuwiem:)

583779497.jpg

Fajne te buciki :) Ja wole wlasnie z takim ciemnym "noskiem" .

Jak mamy uczyl sie chodzic to mial cale biale "najki" - pare razy zaliczył orla i zdrachal czubki stad dopiero jak zacznie patrzec pod nogi kupie mu biale adidaski.

mam takie podobne Pumy dla starszego i odkleiły się czubki mimo że nie łazi po podwórku bo takiego nie mamy. ale w sumie pierwszy raz tak nam sie stało.

sorki że zdjęcie bez głowy ale ucięłam je do aukcji allegro.

059 - Kopia.jpg

Nie przypuszczałabym żeby czubki się w takich butach odkleiły - a reklamowałaś je?

To nie szukam takich dla Olinka- bo może w ogóle ten modele pumy jest wadliwie wykonany:confused:

nie reklamowałam bo zapodziałam paragon a zła byłam bo 159 zeta dałam i wytrzymały 4 miesiące. One mają do d...py wkładkę ze zwykłego materiału jak prześcieradło. Kupiłam Nike takie jak małemu teraz identyczne i maja takie same. A podobały mi sie dla małego BMW Sauber Team ale po tych czubkach już się bałam kupić

sportowe buty BMW Drift Cat II Kids F1 PUMA 21-27 (581667455) - Aukcje internetowe Allegro

Okazało się ze u nas w Jeleniej są te bucki Pumy, które rozkleiły się synkowi Pinklady i takie jak kupiła dla swojego młodszego synka Nike, tylko ze nie białe tylko czarne.

Na żywo bardziej podobały mi się buciki Pumy- wydawały się bardziej miękkie, ale te z Nike tez bardzo fajne, tyle że trochę bardziej właśnie były twarde niż Pumy.

Niestety nie było rozmiaru mojego synka z tych bucików. Byłam tez w salonie w którym sprzedają buciki Bartka, ale tam nic mi nie wpadło w oko, jakieś bardzo sztywne i twarde wydawały mi się tam buciki.

Renata, ja z moim maluchem chodziłam na rehabilitację ze względu na zbyt duże napięcie mięśniowe i pani rehabilitantka przy okazji powiedziała mi, że jak tylko synek zacznie chodzić to należy mu zakładać buty. Początkowo na 1-2 godziny, a potem coraz dłużej. Na allegro możesz kupić buciki firmy Tombut, są niedrogie (ok.50zł), ale rewelacyjne. Mój malec chodził sam już w wieku 11 miesięcy i przechodził w tych sandałkach całe lato.

Mi teściowa kupiła świetne buciki, w środku wyłożone delikatnym futerkiem, na dość twardej podeszwie, bardzo fajne ;) ja za to zainwestowałam przed tymi mrozami dodatkowo w takie getry niemowlęce. Sprawdzają nam się bardzo dobrze, o wiele lepiej niż jakiekolwiek rajtuzki. No i była oczywiście wilka radość z prezentu ;) nie obyło się bez pokazu na domowym wybiegu ;)

Moje dziecko pierwsze buciki do chodzenia miało żadne. Akurat młoda zaczęła chodzić w zimie, więc większość czasu była w domu. Zakladałam jej tylko skarpetki z porządnym ABSem i chodziła tylko i wyłącznie boso, przez całą zimę i pół wiosny. Z resztą do dziś co dziennie przed kąpaniem przez conajmniej godzinę młoda biega boso.

ja znalazłam fajne buciki od Memo. Nie są ortopedyczne tylko profilaktyczne, specjalne do nauki chodzenia. Nie krępują nóżki, są elastyczne i bardzo mojej małej pasują :)

na pewno bym nie przesadzała, że buty muszą być drogie. przetestowaliśmy takie i takie i teraz zdecydowanie będziemy kupować ze średniej półki. poza tym nie przeceniałabym i od razu nie kupowałabym butów ortopedycznych. warto zachować w tym temacie zdrowy rozsądek i nie dawać się przekonywać na drogie obuwie i takie "full" wypas. ui nas jest tendencja, żeby nosić ortopedyczne obuwie: moim zdaniem całkiem niesłusznei..

u nas pierwsze to są trzewiki Bartek, mają dobre elastyczne podeszwy i wyprofilowane wkładki, poza tym są skórzane i jak patrzylam ceny bucików skorzanych dla dzieci w ccc to okazalo sie, ze takie same jak w bartku