Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Anita86

Pomysł na prezent dla chrześniaka

Polecane posty

cześć,

mój chrześniak kończy w styczniu 4 lata. chciałabym mu kupić jakiś fajny prezent, co możecie polecić dla dziecka w tym wieku? Sama nie mam dzieci, tak wiec nie za bardzo orientuję się, co się kupuje dla 4- letniego chłopca. Wstępnie myślałam o jakiś klockach lego, np. klocki lego duplo. Chyba lego było zawsze popularne i lubiane przez dzieci. Co o tym sądzicie?

Dla czterolatka łatwo wybrać zabawki sklep internetowy, w którym kupiłam zabawki dla mojego synka ma podzielone artykuły na kategorie wiekowe. Klocki to zawsze dobry pomysł, bo rozwijają kreatywność.

hej :) ja mojemu bobkowi kupuję drewniane. Upodobał sobie kilka w szczególności taką niebieską Bigjigs :) strasznie rozwinęła się w nim kreatywność odkąd się nią bawi, ciągle wymyśla nowe zabawy :)

ooo takie samochody sa swietne! uwielbiam sie z mezem nimi bawic, robimy wyscigi i smiechu jest po pachy!

Wszystkie zabawki na kółkach są świetne, a jak już maluch sam może się na czymś takim przewieźć, to frajda murowana:) Ja swojemu synkowi kupiłam jeden z takich pojazdów:

Radio Flyer 3 in 1 Walker Wagon (Model 312B) {386.00zł} - Pojazdy czyli aktywna zabawa / Zabawki :: Tublu.pl

pr_image_212.jpg&width=469&height=600&compress=90&show_blank=0Taczkę łatwo zamienić w coś w rodzaju jeździka.

Moim zdaniem fajny będzie pierwszy rowerek, na przykład taki bez pedałów, na odpychanie się nogami tylko

No ja się zgodze z tym kimś kto wyżej napisał że klocki duplo to może być niezły pomysł na prezent.

Idealne dla malucha, kreatywne no i raczej trudno jest się przy nich nudzić

A może taka piłka do skakania: Piłki do ćwiczeń | Piłka do skakania Globetrotter ? Zamówiłam całkiem niedawno swojej córci i skacze na niej praktycznie cały czas - tak jej się spodobało :) Fajna sprawa dla dzieciaczka tak więc polecam - szczególnie, że nie jest to specjalnie drogi prezent.

Poza tym uważam, że taka rzecz która wymusza pewną aktywność fizyczną jest o wiele zdrowsza dla dziecka niż na przykład kolejna gra komputerowa ....

Fajnie też jest kupić takie rzeczy do uprawiania jakiegoś spotu. Ja np. kupiłem swojemu buty narciarskie w Ski Fanatic . Teraz sobie dokupili mu porządną odzież narciarską i będzie śmigał w tym roku na stoku .

A może jakiś fajny ciuch? A ile ten chrześniak ma lat? Może sprezentuj mu jakąś fajną koszulkę? masz tutaj taki fajny sklep http://www.megakoszulki.pl maja wiele oryginalnych wzorów na pewno coś znajdziesz dla niego odpowiedniego. Nie wiem czy zauważyłaś ale mają na prawdę przystępne ceny, mojej córce ostatnio wpadła jedna koszulka w oko i chyba zdecyduję się ją zamówić. Co sądzicie o takich koszulkach? Podobają się wam?

749080c5e3e9e078cdb4dad7ba7e5190.jpg

My ostatnio zafundowaliśmy córce na urodziny remont pokoju. Sama wybrała tapetę na stronie Fototapety na ścianę i chyba ta część podobała się jej najbardziej :D Teraz w jej pokoju jest róóóóżowo oraz iście disneyowsko!

Witam, ja mogę polecić zabawki edukacyjne, np. klocki z drewna z cyferkami i literkami, dziecko lubi coś budować a przy okazji będzie się czegoś uczyć, fajne zabawki są również do kąpieli to nauczy dziecko zaufania do wody

4 latka jak ma to może jakąś interaktywną zabawkę. Albo klocki które rozwiną jego kreatywność. A może zapytaj rodziców dziecka co mu potrzeba albo czy robią jakiś większy prezent i możesz się dorzucić.

A może takie drony profesjonalne to super zabawa. Dziecku się z pewnością podoba. Jest bardzo duzy wybór takich gadżetów. niektóre w zupełnie rozsądnych cenach, np. tu: http://e-candy.pl/24173-drony-profesjonalne Myslę, że bez problemu będzie można coś dobrać.

Poszukajcie sobie tutaj różnych zabawek do takich małych dzieci!

Może coś edukacyjnego. Ja np. lubię zamawiać maluchom tego typu jeździki- http://www.smykoland.pl/jezdziki.html

Ceny chyba posiadają najkorzystniejsze jakie znalazłam :-)

Zaloguj się, aby obserwować