Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
nanka

Pomysły na łazienkę

Polecane posty

Ja mam niewielką łazienkę więc za bardzo nie da się w niej poszaleć. Aby jednak urządzić ją fajnie zdecydowałam się na aranżację łazienki z Poznania. Projekt wykonało dla mnie biuro architektoniczne Macińska Architekci. Jeśli chcecie z nimi nawiązać współpracę to szczerze polecam. Ja jestem bardzo zadowolona z efektu. Więcej na temat ich projektów możecie znaleźć na tej stronie.

A myślicie, że fototapeta na szkle to łazienki zamiast płytek to fajny pomysł ? Bo powiem wam, że widziałam takie w jednym sklepie internetowym, nazywał się bodajże fototapetka i stwierdziłam, że to może być niezłe rozwiązanie. Ale właśnie fajnie by było poznać opinie kogoś kto już coś takiego zamiast płytek ma w swojej łazience.

Remont łazienki nie jest łatwą sprawą. Zanim my się za to wzięliśmy to wydawało mi się, że to wszystko minie szybko i łatwo.Nie zdawałem sobie wtedy sprawy z tego że nawet baterie przy wannie bedzie można wymienic. Na szczęście szybko trafiliśmy na markę KLUDI i ich baterie . Przynajmniej jak teraz wymieniłem to będe miał spokój na dłuższy czas.

U mnie dekoracji jest mało, raczej postawiłam na minimalizm. Z takich luźno stojących rzeczy jest tylko organizer na kosmetyki z castoramy , by łatwiej było utrzymać porządek

Dobrym pomysłem będzie np. rezygnacja z brodzika w prysznicu na rzecz odpływu liniowego - to bardzo praktyczne rozwiązanie. Co do innego wyposażenia, to może umywalka z marmuru? - do tego jakaś minimalistyczna, chromowana bateria, ta Hansgrohe Logis od Hansgrohe powinna się nadać.

Zaloguj się, aby obserwować