Jump to content
Sign in to follow this  
wiola25

Dziecięcy bal karnawałowy, bal przebierańców. Choinka

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów! Wasze dzieci wybierają się na bal przebierańców? Macie już gotowe stroje? Albo macie jakąś śmieszną historyjkę związaną z Waszymi choinkami?? :D :D

mój ma 4 lata, córka 6 lat...stroje już kupiłam, bo bal jest jutro...nie bawiłam się w szycie i inne kompletowanie, bo nie mialam na to czasu zwyczajnie, poleciałam na gotowe z wygody;))) trafiłam na promocję różnych rzeczy karnawałowych w toys r us w tym strojów, córce kupiłam strój hawajki (spódnica z "trawy" bluzka z nadrukiem biustonosza z kokosów, wieniec z kwiatów i wianek) a synowi strój policjanta (spodnie, koszula z odznaką, czapka) do tego weźmie pistolet swój...bardzo duży wybór był musze przyznac, moi sami wybierali, bo chciałam uniknąć sytuacji, gdzie ja coś wybiorę przyniosę do domu i się nie spodoba, udało mi się tylko wyperswadowac pomysł na przebranie za księżniczkę, mówiąc, ze księżniczek będzie od groma na balu;))

mój ma 4 lata, córka 6 lat...stroje już kupiłam, bo bal jest jutro...nie bawiłam się w szycie i inne kompletowanie, bo nie mialam na to czasu zwyczajnie, poleciałam na gotowe z wygody;))) trafiłam na promocję różnych rzeczy karnawałowych w toys r us w tym strojów, córce kupiłam strój hawajki (spódnica z "trawy" bluzka z nadrukiem biustonosza z kokosów, wieniec z kwiatów i wianek) a synowi strój policjanta (spodnie, koszula z odznaką, czapka) do tego weźmie pistolet swój...bardzo duży wybór był musze przyznac, moi sami wybierali, bo chciałam uniknąć sytuacji, gdzie ja coś wybiorę przyniosę do domu i się nie spodoba, udało mi się tylko wyperswadowac pomysł na przebranie za księżniczkę, mówiąc, ze księżniczek będzie od groma na balu;))

Jasne, ze ksiezniczek bedzie najwiecej! Choc powiem, ze policjantow tez bedzie sporo.:rolleyes:

o moja droga, policjant był jeden mój syn i hawajka też jedna pośród miliona księżniczek, które płakały, ze wszystkie inne są księżniczkami;)) bal przebierańców w tym roku odfajkowany, uff;)

MAMA zadowolna, dzieci zadowolone! Wiec wszystko jest tak jak trzeba. :) Widzisz, a jakby nie bylo Toys r Us to co bys biedna zrobila???

chrzesniak byl wczoraj na balu tez w stroju policjanta ( swoja droga tez z Toys r us), ale on nie mial juz tyle szczescia i nie byl jedynym polichjantem na calym bvalu, ale jakos sie tym nie przejal, bo z innymi chlopcami polichjantami ( a bylo ich jeszcze 7 ) bawili sie w brygade specjalna, czy cos w tym stylu;-P

w tym rzecz, ze wszyscy mieli ten sam stroj z toys r us;-) hahaha ale w niczym im to nie przeszkadzalo, co wiecej tak jak pisalam poprostu zrobili z siebie druzyne do zadan specjalnych;-p

ale smieszny zbieg okolicznosci, czyli Toys R Us mial najlepszy stroj policjanta, na to wychodzi;d;d;d;d

a kto nie lubi;) jesli chodzi o toys r us, to w ktoryms watku juz pisalam, ze śledzę ich profil na facebooku, bo pisza owszystkich promocjach;)

fajne bardzo to jest ze pisza o promocjach na fb, nie musisz biegac do sklepu zeby trafic na okazje tylko sobie spokojnie w domu sprawdzasz i idziesz na pewniaka juz

Sign in to follow this