Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kika75

ekspres do kawy

Polecane posty

jaki wy używacie ekspres do kawy i dlaczego????ja używam ekspres do kawy moccamaster oprócz tego ze robi pyszną kawę dzięki specjalnemu filtrowi to jeszcze ma właściowości zdrowotne

Ja jakiś czas temu sprawiłam sobie nowy ekspres. Mam obecnie ten model:

ajtaniej.co/produkt/ekspresy-do-kawy/krups-ea850.html

Zastanawiałam się nad de Longhi albo nad Krupsem ale w koncu stanęło na tym drugim i nie żałuję. Kawka bardzo smaczna. Cappuccino codzienne rano budzi mnie praktycznie do życia. Aromatyczna i powiem Wam,że wcale nie wychodzi to tak drogo .Wprawdzie ekspres jest pewnym wydatkiem na początkku ale potem kupuje się jedynie kawę oraz mleko.

Jest tańszy niż ekspres kapsułkowy.

Razem z mężem jesteśmy strasznymi kawoszami. Hm niestety kawa w domu to nie to samo co ta z kawiarni, dlatego chcielibyśmy kupić sobie wreszcie porządny ekspres. To spora inwestycja więc szukamy sprzętu dobrej jakości a na rynku jest tyle propozycji, że głowa mała. I nie wiadomo na co się zdecydować

Ja nie przepadam za kawą z ekspresu, zdecydowanie bardziej lubię kawy rozpuszczalne. W Auchan dostępne są od niedawna ekskluzywne kawy od COFFEE REBELS - http://www.tearebels.com. Jak się przejdziecie przez dział z kawami to na pewno wam się rzucą w oczy, bo mają takie fantastyczne opakowania - puszki

fad3a9_dd4a6829625840928ba5479e61981e38.png

Ja właśnie planuję coś kupić bo dopiero się wprowadziłam do nowego mieszkania. Na stronie http://coffeetaste.pl/ znalazłam wiele ciekawych modeli ekspresów i nie wiem, na który się zdecydować. Może Wy mi coś doradzicie?

Zaloguj się, aby obserwować