Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kika75

zakupy przez internet

Polecane posty

parę dni temu na internecie znalazłam ciekawą stronę Menudomowe.pl na której mozna zamówić produkty są one dostarczane do domu wraz z przepisami tabelą dietetyczną i deserem dostawa gratis żeby sprawdzić czy tak rzeczywiście jest zamówiłam i okazało się że był to strzał w dziesiątkę produkty świeże,super zapakowane, fajne przepisy i szybka dostawa czy ktoś z was już korzystał z takiego sposobu zamawiania towaru wasze opinie?

ja bardzo lubię gotowe dania na podróż z ekspres menu. Fajne są zapakowane więc zabieram kilka pudełeczek na większość wyjazdów. Gdy mąż jedzie np na ryby też daję mu jakieś pudełko.

Nigdy nie widziała. Ale poszukaj w necie, teraz bardzo dużo jest dostawców online. Na przykład na Podlasiu jest ekologiczne godpodarstwo, gdzie odbywa się produkcja sera korycińskiego . Bardzo często stamtąd zamawiam. Już w ogóle przestałam kupować w sklepach sery, bo smakiem mocno odbiegają

pierwsze widze, ale fajne dodatki ma ogródek dziadunia, więc sprawdź ich sklep może coś wpadnie Ci w oko, jakies musztardy, ketchupy na grilla itp.

Na chwile obecną przez internet kupuje wszystko. Szukałam ostatnio dobrej kawy. Znalazłam empresa , na jednej ze stron internetowych to podobno bardzo dobra kawa.

Zaloguj się, aby obserwować