Jump to content
Sign in to follow this  
kika75

zakupy przez internet

Recommended Posts

parę dni temu na internecie znalazłam ciekawą stronę Menudomowe.pl na której mozna zamówić produkty są one dostarczane do domu wraz z przepisami tabelą dietetyczną i deserem dostawa gratis żeby sprawdzić czy tak rzeczywiście jest zamówiłam i okazało się że był to strzał w dziesiątkę produkty świeże,super zapakowane, fajne przepisy i szybka dostawa czy ktoś z was już korzystał z takiego sposobu zamawiania towaru wasze opinie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nie czaje chyba czegoś skoro wszystko ok i super i zachwalasz to chyba tylko jakaś reklama tego, bo nie rozumiem w jakim celu pytanie?? Ja ogólnie za zakupami przez net nie przepadam, jedzenia bym nie kupiła na pewno! jakoś mam tak że wolę pójść do sklepu zobaczyć, dotknąc zanim cos kupię

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę odbiegnę od tematu, ale chciałabym się Was zapytać, z jakiej firmy macie internet? Nam się kończy umowa i chcemy tę osiedlówkę zmienić. Sprawdzałam oferty UPC na stronie http://www.upc.pl/internet/ i poważnie się nad nimi zastanawiamy. Znacie firmę, która przebiję tę ofertę? Do jakiej mamy się odezwać?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Temat jest w dziale kulinarnym, zakładam więc że dotyczy kupowania produktów spożywczych. Spotkaliście się może gdzieś w sklepach z czymś takim jak masło ghee? Więcej jest o tym specyfiku napisane np na http://www.cosmopolitan.pl/w-twoim-swiecie/8317/maslo-ghee-wszystko-co-powinnas-wiedziec-o-tym-produkcie widzieliście takie masło gdzieś w naszych sklepach?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×