Jump to content
boogi_ji

Piersi po porodzie

Recommended Posts

Jestem w 7 miesiącu ciąży i moje piersi znacznie powiększyły się w tym czasie. Zazwyczaj miałam miseczkę B i nosiłam biustonosze push-up. Czy po porodzie wrócę do poprzedniego rozmiaru?

Ja wróciłam do swojego rozmiaru z przed ciąży i tak jak piszesz jak miałam przed ciążą miseczkę B tak po ciąży też mam miseczkę B dalej.

Jedyne co mi zostało po większej miseczce, to dwa maleńkie rozstępy na biuście :(

A wolałabym mieć pełniejszy biust taki jak miałam w ciąży :)

ja mialam B po porodzie mam C minelo juz 9 lat i rozmiar dalej C:)

ja mialam B po porodzie mam C minelo juz 9 lat i rozmiar dalej C:)

Ola to tylko pozazdrościć, też bym tak chciała :)

Ale widocznie nie ma reguły.

Ja miałam przed i po porodzie miseczkę C. Z tego co wyczytałam w gazetach to zazwyczaj kobiety wracają do stanu z przed porodu, a jak jakaś pani miał mniejsze a po porodzie ma większe to niech się cieszy;)

audiniai

moje przed ciążą były idealne pomimo nawet tego, że różniły się minimalnie wielkością i było to małe B, a teraz jest tragedia, ale ja już straciłam wiarę, że kiedyś jeszcze będą ładniejsze, aż się boję pomyśleć co będzie po drugiej ciązy którą niebawem planuję

moja kuzynka jest z rodziny małobiuściastych :P takie geny, co robić… po pierwszym dziecku z miseczki A przeszła na prawie, że C, była zachwycona, ale kiedy skończyła karmienie dziecka, jej biust stopniowo wrócił do rozmiaru sprzed ciąży, mówi jednak, że i tak jest jędrniejszy niż był przed jej zajściem w ciążę ;)

na pewno biust podczas ciąży rośnie i to jest plus. Facetom się to podoba. Szkoda, że piersi jak urosną to nie mogą zostać w takim rozmiarze. Chociaż dla kobiet z dużym biustem jeszcze powiększony biust mógłby być problemem.

Moja żona wróciła do swojego rozmiaru sprzed ciąży, z tym, że oczywiście wymagało to też ćwiczeń i diety. Wykonywała ćwiczenia z ciężarkami, nie potrafię napisać, jakie dokładnie. Odstawiła słodycze, fast foody... ale to też po to, żeby odzyskać całą sylwetkę, więc piersi "zrobiły się" poniekąd przy okazji ;)

na pewno biust podczas ciąży rośnie i to jest plus. Facetom się to podoba. Szkoda, że piersi jak urosną to nie mogą zostać w takim rozmiarze. Chociaż dla kobiet z dużym biustem jeszcze powiększony biust mógłby być problemem.

No właśnie.. zazwyczaj bywa to problem i to nie tylko z powodu samego rozmiaru czy powiększenia, ale często piersi są obrzmiałe. W wielu przypadkach są też nadwrażliwe, co bardzo często wiąże się z fizycznym dyskomfortem, a nawet bólem. Nie wszystko tak różowo wygląda ;)

MI z B w ciąży zrobiło się C i taki rozmiar pozostał przez cały okres karmienia piersią, czyli 1,5 roku. Teraz znów mam B i nie utraciły nic z jędrności, rozstępów tez nie mam i jestem bardzo zadowolona, chociaż C bardziej ni się podobały.

Wiadomo, że w ciąży piersi rosną, bo zbiera się w nich mleko. Mi przy ciąży urosły piersi o dwa rozmiary. Potem takie duże utrzymywały się przez okres karmienia piersią, a po nim zmalały i nie wyglądały najlepiej, ale nie ma się co załamywać z czasem wszystko wraca do normy.

Kochana , po porodzie to raczej piersi Ci nie wrócą do poprzedniego rozmiaru tylko będziesz je mieć jeszcze większe ;P bo będą pełne mleka ;) jak będziesz oczywiście karmić to będziesz mieć takie piersi. Jeżeli odstawisz od piersi i na butelke przejdziesz to wtedy tak ;) wrócą do swojego poprzedniego rozmiaru ;)