Skocz do zawartości
Imagine

Trampolina - dobry pomysł?

Polecane posty

Witam wszystkich,

zastanawiamy się z mężem nad zakupem trampoliny do skakania dla naszych dzieci. Zastanawiamy się czy trampolina do skakania to dobry pomysł, najmłodsze ma 3 latka? Czy może nam ktoś coś polecić?

Trampolina to swietny pomysl. Sama chcialabym kupic i miec na podworku, ale niestety mieszkamy w bloku.

Trampolina to naprawdę fajna zabawa.

Tylko 3 latka będziesz musieć mieć cały czas pod okiem.

Dzieci szaleją na takim czymś i mogą się różne rzeczy przydażyć.

To taka z siatką zabezpieczającą?

Tak, bez siatki, to się nie obejdzie, sąsiedzi maja, ale taką strasznie dużą (chodzi mi o średnicę tej trampoliny) my byśmy chcieli mniejszą na 1, ewentualnie 2 osoby, żeby sobie głów nie porozbijali;)

tak tak na dwojke dzieci bo na wiecej to juz robi sie niebezpiecznie i koniecznie z siatka zabezpieczajaca. :)

okej, więc kupujemy, pojeździliśmy trochę po centrach handlowych i w sklepach sportowych było cholernie drogie!!! na promocję trafiliśmy w sklepie Toys R Us i kupiliśmy za 199zł taką jednoosobową, także jak ktoś chce kupić, to polecam;)))

tak był dołączony pokrowiec, ale my ją chowamy jak pada, tak jak dzisiaj, nie wiem, czy u Ciebie pada, ale u nas tak, stoi w garażu;)

no nie za każdym, teraz tylko, bo pogoda zmienna jest bardzo, potem niech sobie stoi przykryta pokrowcem;)

Ja :D świetna sprawa ;) nie tylko dzieci się bawią, ale i my. Kupiliśmy rok temu taki model :) i frajda jest fantastyczna. W zimie też nie ma problemu z przechowywaniem tego ;) ;) A bawimy się na niej wszyscy. Świetnie też pomaga zachować dobrą sylwetkę i świetne samopoczucie.

Trampolina to wyjątkowy pomysł, naprawdę dziecku się (o dziwo) nie nudzi tak szybko jak inne atrakcje.

Pomysł bardzo fajny, tylko ja bym się jednak trochę bała, że dziecko sobie coś zrobi, wpadnie na siatkę czy jakoś zleci z tego pomimo zabezpieczenia. Nie wiem ja to w ogóle panikara jestem, ale tak pomijając to, to taka trampolina to pewnie wielka frajda dla dziecka.

To bardzo dobry pomysł. Ja kupiłam rok temu i moje pociechy na prawdę są zadowolone z tego, że mają ją w domu. Warto w nią zainwestować.

Pomysł bardzo fajny, tylko ja bym się jednak trochę bała, że dziecko sobie coś zrobi, wpadnie na siatkę czy jakoś zleci z tego pomimo zabezpieczenia. Nie wiem ja to w ogóle panikara jestem, ale tak pomijając to, to taka trampolina to pewnie wielka frajda dla dziecka.

Mam podobne odczucia, ponadto nie sądzę, aby dzieciaki były jakoś specjalne długo zainteresowane tym - co innego pójść raz w tygodniu gdzieś na plac zabaw na trampolinę, niech się małe wyskacze do woli, a co innego kupić i po 2-3 miesiącach będzie stało nieużywane.

Moja Kajka ma 6 lat i przeskakała na trampolinie całe wakacje ;) Kupiliśmy w tym roku i muszę przyznać, że był to najlepszy zakup zabawkowo-rekreacyjny jak dotychczas! Mamy jeszcze basen, ale ze względu na różnice temperatury niespecjalnie często się w nim taplaliśmy; nawet w upały, bo wtedy różnica temperatury ciało-woda jest ogromna. Mąż dokupił usztywnienie do siatki od trampoliny, by nikt z niej nie wypadł - my też na niej skaczemy! :P Wiadomo, teraz jest już schowana, ale zaczynają się wyprzedaże - można kupić na przyszły rok!

W te wakacje również zakupiliśmy trampolinę dla dzieciaków i były zachwycone. Co prawda jest do duża trampolina, bo mamy trójkę dzieci, ale też chowamy ją w czasie deszczu, tak żeby starczyła na dłużej. No i my mamy trójkę dzieciaków, więc potrzebują miejsca :D A dzieciaki wiek 11, 6 i 4 latka i cała trójka to uwielbia. Furorę też zrobiła trampolina podczas urodzin środkowego dziecka, koledzy i koleżanki mało się nie pobili o miejsce do poskakania i swoją kolej :)

siostrzeńcy mojej dziewczyny mają taką trampolinę w domu w ogrodzie i są mega zadowoleni z takiej zabawy. Mogą spędzać tam cały dzień. Spocone z wysiłku ale nie zejdą bo chcą jeszcze i jeszcze. A jak czasami da się wprosić na chwilę to i dorośli mają zabawę i frajdę. Tylko trzeba uważać i wszystko pozabezpieczać aby dzieci nie zrobiły sobie krzywdy podczas zabawy.