Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Agnia

Pielęgnacja skóry dzieci z AZS

Polecane posty

Witajcie Kochani,

Chciałabym wam opisać moją historię z udziałem kosmetyków Eucerin Omega. Moje dzieciątko urodziło się z atopowym zapaleniem skóry.

Cieżki był to dla mnie okres raz, że poraz pierwszy zostałam mamą a do tego nie wiedziałam jak pielęgnować dziecko z AZS, ponadto okazało się

z malutka jest alergikiem i ma skazę białkową. Z pomocą pediatrów udało się dobrać jej odpowiednie mleko na receptę ale problem skóry pozostał.

Testowałam różne dermokosmetyki niektóre pomagały ale na krótko, aż do czasu kiedy wypróbowałam Eucerin Omega. W sklad tej linii wchodzi

olejek do kąpieli i mleczko do ciała. Po użyciu tych kosmetyków byłam zachwycona. Olejek cudownie nawilżył skórę mojego dziecka a zastosowane mleczko po kąpieli

zmniejszyło zaczerwienienie sie skóry jak i jej nadmierne łuszczenie się. Kosmetyki są bezzapachowe, skład ich jest całkowicie bezpieczny dla delikatnej

skóry zarówno niemowlęcia jak i starszych dzieci co wiecej sama mam skaze białkową i też przetestowałam kosmetyki na własnej skórze.

Jestem zadowolona z tych dermokosmetyków i naprawdę je polecam dla osób z AZS nie tyko dzieci. Wiem jaki to problem AZS dzięki tym dermokosmetyków które

zmniejszają objawy tej choroby znowu mogę bez problemu się rozbierać w lecie tak samo moje dzieciątko bez żadnego skrepowania stanem naszej skóry.

Pozdrawiam was cieplutko!!!!

Ja mogę Ci polecić produkty firmy Eloderm, o których możesz poczytać sobie tutaj http://www.eloderm.pl/ . Moje dziecko także cierpi na atopowe zapalenie skóry. Na początku leczyliśmy to maściami przepisywanymi przez lekarza i kosmetykami innej firmy, ale nie zauważyliśmy efektu. Kosmetyki Eloderm poleciła mi moja dobra koleżanka z pracy, która ma dziecko w podobnym wieku i też cierpi na azs. Od momentu, w którym zaczęliśmy stosować emolienty problemy skórne mojego dziecka prawie całkowicie zniknęły. Spróbuj, bo niczego nie tracisz, a możesz tylko zyskać.

No cóz pielęgnacja skóry wrazliwej nie nalezy do najłatwiejszych zadan, najlepiej polegać wtedy na sprawdzonych kosmetykach o ktorych wiemy ze na pewno nas nie uczulą. Moja ulubiona serią jest ta od lirene: http://www.lirene.pl/artykuly/pielegnacja-skory-wrazliwej która sprawdza sie u mnie lepiej niz nie jedne dermokosmetyki, a kosztuje o wiele mniej. Warto sprawdzać, co nam posłuży a co nie, ale oczywiscie z umiarem, nie chcemy przecież by nasza skóra była królikiem doświadczalnym.

Polecam Wam bardzo mocno stronę febumed.com.pl. Ostatnio bardzo często na nią wchodzę i czytam różnego rodzaju materiały, które są o łuszczycy czy tez o AZS. Dla przykładu podsyłam artykuł o porównaniu tych dwóch dolegliwości, a znajdziecie go na stronie http://www.febumed.com.pl/luszczyca/luszczyca-a-atopowe-zapalenie-skory/ . Artykuły są pisane przez specjalistów, a więc jest to pewne źródło informacji. Jeżeli albo Was albo Waszych łobuziaków dotykają te dolegliwości, to te artykuły mogą naprawdę Wam kilka rzeczy wyjaśnić i podpowiedzieć.

Zaloguj się, aby obserwować