Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wiola25

Zabawa w ogrodzie

Polecane posty

Hej kobietki, planuje kupic mojemu synkowi namiot, taki wiekszy zeby mogl spac z mezem, ale chcialabym, zeby byl ladny kolorowy.. Widzialyscie taki? mozecie polecic jakas firme? Ewentualnie prosze Was o polecenie jakiegos sklepu. Pewnie napiszecie mi : " idz do smyka,tru,na bazarek itp" ale ja chcialabym konkretnie. Z góry dziękuję z odp.

A wiesz, że ostatnio coś takiego widziałam, w końcu prawie całe dnie spędzam przed komputerem heheh podsyłam Ci link do gazetki Toys R Us, w której są namioty dla dzieci, więc nie wiem, czy mąż się zmieści :)

o dziekuje, bardzo mi ulatwilas, ale moze masz cos takiego, co moglabys mi polecic? ten sklep to fajny jest

Nie wiem, czy zauważyłaś, ale w tej gazetce Toys R Us są takie dwa namioty połączone ze sobą tunelem, to jest ciekawe, może i tatuś się zmieści, a są niedrogie:)

oj watpie bo moj maz ma 194cm wzrostu i jest dosc postawny, ale poprosze go moze przejedziemy sie do tego sklepu, dziekuje. ale ulotki nie widzialam, zaraz nadrobie zaleglosci.

No to rzeczywiście postawny ten Twój MĄŻ :) Może niech z dzieckiem to gra w piłkę a do namiotu Ty z nim właź he he he

to juz calkiem miejsca by nie bylo, namiot by w szwach pekl :D w pilke gra, a usmieje sie przy tym

taki namiot i na zimę by sie przydał, ale przewertowałam gazetki z toysa i nic... żadnej promocji na nie:9 ciekawe czy w ogóle sa w sprzedaży teraz

Miałam na myśli namiot (mały) do zabaw w środku, w mieszkaniu. Był w kiedyś w ToyRUs taki z tunelem, w sumie to dawa namioty i tunel i taki teraz by się przydał... Bo pogoda za oknem imo sniegu nie zachęca do dłużysz spacerów, szczególnie jak katary z nosa lecą!

My chcemy na wiosnę w ogrodzie zrobić taki mały plac zabaw, mamy już producenta wybranego http://spil.pl/ i teraz pozostaje tylko zamówić co chcemy, choć wybór jest tak duży, że jeszcze nie wiemy co wybrać. Nasze dziecko spędza dużo czasu na dworze, dlatego myślę, że takie urządzenia będą dla niego frajdą :)

Zaloguj się, aby obserwować