Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Matula34

Jakie piekarnik do domu?

Polecane posty

Planujemy wkrótce kupić nowy, osobny piekarnik (przeglądam różne opcje na porównywarce), ale w sumie nie do końca wiem "czego chcę", tzn im większy wybór, tym trudniej mi się zdecydować..

-ma być pojemny

-znanej firmy (renoma jednak musi być)

-szerokość 595-597 ale widzę że większośc taka jest, więc to mi pola wyboru nie ogranicza niestety

-WYTRZYMAŁY! - nie chciałabym za 2 lata po kolejny pędzić.

Poradzicie coś?

ja wybrałabym piekarnik tej samej firmy co płyta, zwróć uwagę na funkcję rozmrażanie , termoobiegu 3D Plus, grilla, turbogrilla, oczywiście zabezpieczenia przed dziećmi. Wbrew pozorom takie rzeczy są ważna, ale okazuje sie to dopiero w praktyce czasami

A co to znaczy osobny piekarnik? Z czym masz go teraz połączony? Bo my na przykład robiliśmy kuchnie na zamówienie Warszawa ma taką super firmę (dla zainteresowanych http://www.bbmeble.pl/) i mamy wbudowany piekarnik w szafki, a płyta jest osobno, bo też wbudowana. Fajnie nam się to sprawdza. Nad piekarnikiem jest jeszcze mikrofala. Dzięki temu zaoszczędziliśmy trochę miejsca ;)

A ja wybrałam piekarnik amica do swojej kuchni i jestem bardzo zadowolona. Kupiłam go trzy lata temu na promocji i do dziś praktycznie spisuje się bez zarzutu. Przy okazji, jak jesteśmy w temacie "Kuchennym", chciałam się Was zapytać, co sądzicie o kuchni w kolorach pastelowych -http://www.best-services.pl/najmodniejsze-pastele-w-twojej-kuchni/? Taka kuchnia bardzo się ładnie prezentuje, ale czy jasne kolory to nie jest zbytnia ekstrawagancja? Pytam, ponieważ kupiliśmy mieszkanie na rynku wtórnym i teraz właśnie przymierzamy się do remontu. W związku z tym przyda się mi Wasza podpowiedź.

Zaloguj się, aby obserwować