Skocz do zawartości
Matula34

Co dla nastolatka?

Polecane posty

To może coś wyjątkowego i jedynego we swoim rodzaju. Może coś spod ręki artysty. Portret czy taki inny upominek. W sumie to pomysłów w necie jest bardzo dużo, tylko trzeba poszukać :-)

Moje propozycje to może jakiś fajny zegarek albo najlepiej jakieś ładne perfumy powiem wam że chyba to dobry pomysł jak te gry komputerowe lub jakieś bony może do kina wejściówki czy co tam lubi jak chodzi na siłownie to karnet na siłownie super sprawa oryginalna. Bardziej może bym przystawał na zegarku oraz perfumach to jest to co chyba każdy chłopak marzy mieć ja przynajmniej miałem takie marzenia. Dobry idealny prezent dla nastolatka.

Mój syn jest troszeczkę starszy, zaraz będzie miał osiemnastkę i może nie będzie to oryginalny pomysł, ale wydaje mi się, że bardzo pomocny :confused:. Mianowicie chciałabym mu wykupić szkolenie kierowców w Łodzi http://autojedynka.com.pl Mam nadizeje, ze się ucieszy w końcu każdy młody mężczyzna marzy o możliwości prowadzenia samochodu ;)

Tutaj masz fajny sklep z prezentami , w którym na pewno wybierzesz ciekawy prezent, który spodoba się nastolatkowi. Wszystkie produkty w tym sklepie są albo bardzo praktywne albo zabawne. Sama wielokrotnie kupowałam tam przeróżne przedmioty na prezent dla swoich znajomych, rodziny, chłopaka.

Mój syn sam wybiera prezenty. Jeśli mam wydać "fortunę" wolę by był zadowolony. W tym roku syn wybrał już 2 prezenty bransoletę i karwasz z gry assassins creed. Rzeczy mało przydatne, ale tak mu się podobały, że kupiłam. Oczywiście schowane czekają na święta.

Syn mojej siostry gra na gitarze. W tym roku postanowiliśmy zrzucić się Młodemu na nowe wiosło na urodziny. Znajoma siostry poleciła jej wyszukiwarkę i porównywarkę cen instrumentów http://km-tune.eu/. Szybko znalazła fajną gitarę w dobrej cenie, a jej syn nawet nie domyślił się, że dostanie fajny prezent.