Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Matula34

Zmywarka do zabudowy?

Polecane posty

Zastanawiamy się nad kupnem zmywarki do zabudowy, ale nie wiemy czy taka zmywarka (przeglądamy na nokaucie) powinna być jakas konkretna, na coś szczególnego powinniśmy zwracać uwagę?

Cenowo odpowiadają nam takie: hotpoint za max 800 pln, ale nie znam firmy, ktoś coś o ich produktach wie?

Ja mam zmywarkę tej firmy i jest całkiem dobra, nie korzystam z niej często ponieważ w nie mam teraz za dużo zmywania. Ja właśnie zastanawiam się nad tym aby kupić taki narożniki Poznań, czy podoba się wam jakiś model? Może jesteście w stanie pomóc mi w wyborze;)

Sama jakiś czas temu kupiłam sobie zmywarkę.Na poczatku nie byłam przekonana ale w końcu uznalałm,że skoro inni polecaja to może warto ? I obecnie dochodzę do wniosku.że była to jedna z lepszych decyzji jakie podjęłam. Zmywarka jest bardzo praktyczna. Dzieki niej oszczędzam bardzo dużo czasu, który marnowałam na zmywanie. Przed wyborem na pewno warto jest sobie porównać popularne w polskich sklepach zmywarki. Na stronie macie na przykład dobre zestawienie:

lepsze.co/ranking/zmywarki - zerknijcie sobie, na pewno będzie Wam się łatwiej na to zdecydować.

Pozdrawiam.

Dzisiaj to każdy sprzęt musisz kupować pod kontem jak jest długa gwarancja produceta. Wszyscychwala Beco że ma 5 lat na swoje zwywarki do zabudowy. Tylko trzeba sie liczyć że zmywarka albo pochodzi te 5 lat jak ta lala albo 5 lat będzie serwisowana. Zmywarki Bosch czy Siemens niby zachalane bo ktos je tam ma z kilka lat - ale dzisiaj wcale Bosch taki dobry nie nie jest.

Też uważam, że to bardzo dobry pomysł. Od kiedy z żoną postanowiliśmy taka kupić skończyły sie kłótnie o to kto ma zmywać :P

Zaloguj się, aby obserwować