Skocz do zawartości
AniaMama

Jaki tort na Pierwszą Komunię

Polecane posty

Mam pytanie czy są tu jakieś mamy których dzieci były już u Pierwszej Komunii i mogły by mi napisać jak to jest z tortem i słodkościami na przyjęciu z okazji właśnie Pierwszej Komunii?

Czy same przygotowywałyście tora i ciasta, bo zastanawiam się czy dałabym radę ?

Czy może kupiłyście w cukierni gotowe wypieki?

A jak robiłyście same, to zdradźcie sekret jakie tory robiłyście?

W tym roku właśnie moja córcia będzie miała Komunię i powoli zaczyna się zastanawiać jak to powinno wszystko wyglądać żebym potem spokojnie mogła przeżyć tą jej komunię ;)

AniaMama mnie też czeka w tym roku to wyzwanie :)

Sama zastanawiam się czy dam radę przygotować samodzielnie tora w domu.

Wrzucam Ci kilka przepisów:

Tort Księga Komunijna - MojeGotowanie.pl - Przepisy - Desery - Tort Księga Komunijna

http://przepisy.styl.fm/torty/tort-smietankowy-nie-tylko-na-komunie.php

Wielkie Żarcie - Przepis - Tort komunijny w kształcie książki

Wielkie Żarcie - Przepis - Tort Książka

A to jest mój faworyt - prosty i elegancki:

Prosty tort śmietankowy Ze smakiem

ozdobiłabym go tylko żywymi kwiatami :)

AniaMama ​a co z menu na obiad z okazji Pierwszej Komunii- masz już jakieś pomysły?

Może byś podzieliła się z nami nimi tutaj: http://www.lobuziak.pl/organizacja-przyjaeae-i-urodzin/1554-przyjaecie-komunijne-co-podaae.html

Pozdrawiam

Ja też mam komunie w tym roku:) dokładnie 19go maja i tort piecze mi sąsiadka przyszywana ciocia Kingi:)

Ja też mam komunie w tym roku:) dokładnie 19go maja i tort piecze mi sąsiadka przyszywana ciocia Kingi:)

Ola strasznie miło Cię widzieć :)

A to też fajny pomysł żeby ktoś upiekł tort za nas - dla mamy zostaje więcej czasu w tedy na przygotowania :)

Dodatkowo pewnie taniej wychodzi niż zamówienie torta w cukierni.

A jeszcze jakieś dodatkowe słodkości planujecie Ola Nadin oprócz torta ?

Bo ja zastanawiam się czy piec jeszcze jakieś cista, czy może dodatkowo zamiast ciast podać lody z owocami.

oprócz torta bede miała jeszcze sernika orzechowca i rafaello z ciast

Ola strasznie miło Cię widzieć :)

A to też fajny pomysł żeby ktoś upiekł tort za nas - dla mamy zostaje więcej czasu w tedy na przygotowania :)

Dodatkowo pewnie taniej wychodzi niż zamówienie torta w cukierni.

oj dawno mnie tu nie bylo wiem czas nadrobic zaleglosci:)

a sasiadka piecze mi ma do tego zdolnosci i to wielkie!!! jest lepsza niz nie jedna cukiernia! wyobrazcie sobie ze ostatnio zrobila torcik cytrynowy przyniosla zeby wypróbować czy smakuje teraz upiecze inny dla porownania bo mozemy sobie sma wybierac kochana jest:)

oj dawno mnie tu nie bylo wiem czas nadrobic zaleglosci:)

a sasiadka piecze mi ma do tego zdolnosci i to wielkie!!! jest lepsza niz nie jedna cukiernia! wyobrazcie sobie ze ostatnio zrobila torcik cytrynowy przyniosla zeby wypróbować czy smakuje teraz upiecze inny dla porownania bo mozemy sobie sma wybierac kochana jest:)

Ola i jak wyszedł tort sąsiadce ?

Ja w końcu za namowa znajomych zamówiłam tort w cukierni. Tort był piękny i smaczny, taki w kształcie księgi.

Nie musiałam dzięki temu się już martwić czy się uda, tylko w sobotę odebrałam tort z cukierni i miałam spokój.