Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cybek

2.5 latek nie mowi

Polecane posty

czy czesto ogladanie bajek w języku angielskim moze byc przyczyna ze moj synek nie mówi?

mowi tylko mama, tata, swieci, tu, to, na wszystko inne mówi "ałała" i bardzo podobnie.

Pozdrawiam

Jacek B

Myśle, że bajki po angielsku to nie problem... Niektóre dzieci zaczyaja po prostu mówic poźniej :)

Myśle, że bajki po angielsku to nie problem... Niektóre dzieci zaczyaja po prostu mówic poźniej :)

Mam takie samo zdanie. Niemniej, nie uważam się za eksperta.

To jeszcze zależy. Czasem może to być jeden z pierwszych objawów autyzmu dziecięcego. Im wcześniej się wykryje autyzm, tym lepiej, więc moim zdaniem w razie jakichkolwiek wątpliwości należy szybko udać się do odpowiedniego specjalisty. Tutaj macie na ten temat trochę informacji - > http://juniora.pl/metoda-krakowska-inf-27.html

Ja jestem zdania, że warto ten temat zostawić zawodowcom... Inaczej można sobie zrobić problemy...

Według mnie nie ma opcji żeby przez to tak mało mówił. Musisz udać się na pewno do Logopedy, ale to nie jest problem, mój też sporo czyta i ogląda po angielsku ale po Polsku już nieźle śmiga a ma nie całe 2,5 roku !

Zaloguj się, aby obserwować