Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mamy Tosie

lampa do pokoju dziecka

Polecane posty

A widzieliście jaka jest aktualnie duża promocja na oświetlenie w sklepie brw? Tutaj można sobie na przykład przejrzeć ich lampy podłogowe : Black Red White - Dekoracje, dodatki oraz inne produkty wyposażenia wnętrz. / Oświetlenie / Lampy podłogowe - myślę,że warto jest się zastanowić nad zakupem ponieważ można dzięki temu sporo zaoszczędzić. Ta lampa jest świetna:

[ATTACH=CONFIG]3742[/ATTACH]

Bardzo nowoczesna i nieszablonowa ;)

Myślę, że powinna bardzo fajnie prezentować się na przykład w pokoju dziecięcym.

Pozdrawiam.

thk-031258_xl_3,k1iUwl6ia1OY5YVUlA.jpg

Mi się spodobał pomysł z fototapetami i zamierzam taką zawiesić u mojego synka z jego ulubiona postacią z bajki. Fajne wzory znalazłam na Fototapety ścienne, kuchenne na wymiar i pod zamówienie Warszawa. Fototapeta na ścianę do kuchni. Zamawiałam juz stąd grafike na szkle pomiędzy szafki kuchenne, także firma wypróbowana :) Szczerze Wam powiem, że nie spodziewałam się, że moda na fototapety wróci, a jednak.. Ale teraz to już zupełnie inna jakość :)

Moje dziecko jest już spore, bo ma kilkanaście lat. Niedługo ruszamy z remontem jego pokoju i szukamy dodatków, które będa pasować teraz i za kilka lat, żeby ich często nie wymieniać. Chcę kupić porządną i solidną lampę. Pokój będzie bardzo nowoczesny i przestronny. Nie chcemy stawiać w nim dużej ilości pojedynczych mebli i stawiamy na wygodne duże łóżko, szafę, biurko. Lampę także chcielibyśmy kupić nowoczesną. Myślę o jednych z tych http://sferalumina.pl/oswietlenie/zyrandole.html . Jak Wam się podobają te żyrandole?

Zaloguj się, aby obserwować