Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
supermama

im blizej porodu, tym wieksza panika mnie ogarnia...

Polecane posty

Do porodu zostaly mi dwa miesiace i zaczynam coraz bardziej panikowac...jak sobie poradze? czy mam juz wszystko co jest potrzebne maluchowi? w nocy mam sny, ktore napawaja mnie jeszcze wiekszym przerazeniem. powiedzcie czy to normalne?

Pewnie, że tak! Mi zawsze pomagała myśl, że natura nas wyposażyła odpowiednio, żeby maluszka urodzić, więc musi być dobrze;) A jak już miałam totalną załamknę, to próbowałam sobie wyobrazić ile kobiet właśnie w tym momencie rodzi...;)

wydaje mi się, że zawsze możesz skorzystać z pomocy swojej mamy albo teściowej. W końcu one kiedyś też rodziły. Albo popytać wśród znajomych. Ja na pewno mogę liczyć na pomoc swojej mamy lub siostry.

Najlepiej byłoby, gdybyś mogła liczyć na pomoc mamy albo teściowej, albo niańki, takiej od początku, to jest szalenie duża pomoc na początku, kiedy nie musisz skupiać 200% uwagi na dziecku, ale też na sobie i to jest super dla samopoczucia twojego i dziecka.

Nie ma się czym przejmować! Wiele kobiet rodzi i później ma się dobrze, zarówno dziecko jak i matka. Będziesz tak zaaferowana że nawet nie zauważysz, jak się to skończy.

http://raktrzustki.info.pl/

Edytowano przez amiko
xyz

Zaloguj się, aby obserwować