Jump to content
Natalia87

PRAWDZIWA kraina dziecięcych zabaw!

Recommended Posts

2 czerwca, w Parku Szczęśliwickim odbędzie się doroczny festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Wśród wielu partnerów, nie zabraknie również Toys”R”Us! Firma specjalnie na tę okazję przygotowała wiele atrakcji, zabaw i konkursów z myślą o najmłodszych.

 

W ramach wydarzenia na boisku, pod stokiem narciarskim, niedaleko głównej sceny,

zostanie otwarte stanowisko Toys”R”Us, które już przed południem zamieni się w krainę dziecięcej zabawy. W programie imprezy zaplanowano m.in. zabawę z PLAYMOBIL, przeprowadzanie naukowych doświadczeń i pokazów magicznych sztuczek z firmą Russel, oraz budowanie wielkiej figury smoka z klocków LEGO. Dzieci będą mogły zasiąść również za kierownicą prawdziwych samochodów Hot Wheels.

 

Toys R Us to największa na świecie firma specjalizująca się w sprzedaży zabawek oraz produktów dla dzieci i młodzieży

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja z kolei lubię chodzić z dzieckiem na plac zabaw. W mojej okolicy są takie bezpieczne place zabaw:http://spil.pl/bezpieczne-place-zabaw/ Aż miło się tam przejść, bo jest tam wyjątkowo dużo fajnych urządzeń, a przede wszystkim plac zabaw jest kolorowy. Czasem zazdroszczę dzieciom, że maja takie warunki, bo za moich czasów czegoś takiego nie było...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taką internetową krainą zabaw dla dzieci jest portal http://bobibobi.pl. Można tam znaleźć gry dla dziewczynek i chłopców, z różnych kategorii - zręcznościowe, logiczne, edukacyjne, platformówki. Wszystkie gry są jednak bezpieczne - nie ma w nich agresji, czy innych elementów, które mogłyby źle wpływać na psychikę dziecka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A spotkał ktoś z Was magiczny dywan na żywo? Widziałam filmiki na YT i stwierdzam, że to zajeb*sta sprawa. Ktoś widział taki magiczny dywan? Faktycznie tak super dzieci mogą się przy nim bawić?

Share this post


Link to post
Share on other sites

×