Skocz do zawartości
Natalia87

PRAWDZIWA kraina dziecięcych zabaw!

Polecane posty

2 czerwca, w Parku Szczęśliwickim odbędzie się doroczny festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Wśród wielu partnerów, nie zabraknie również Toys”R”Us! Firma specjalnie na tę okazję przygotowała wiele atrakcji, zabaw i konkursów z myślą o najmłodszych.

W ramach wydarzenia na boisku, pod stokiem narciarskim, niedaleko głównej sceny,

zostanie otwarte stanowisko Toys”R”Us, które już przed południem zamieni się w krainę dziecięcej zabawy. W programie imprezy zaplanowano m.in. zabawę z PLAYMOBIL, przeprowadzanie naukowych doświadczeń i pokazów magicznych sztuczek z firmą Russel, oraz budowanie wielkiej figury smoka z klocków LEGO. Dzieci będą mogły zasiąść również za kierownicą prawdziwych samochodów Hot Wheels.

Toys R Us to największa na świecie firma specjalizująca się w sprzedaży zabawek oraz produktów dla dzieci i młodzieży

Ja z kolei lubię chodzić z dzieckiem na plac zabaw. W mojej okolicy są takie bezpieczne place zabaw:http://spil.pl/bezpieczne-place-zabaw/ Aż miło się tam przejść, bo jest tam wyjątkowo dużo fajnych urządzeń, a przede wszystkim plac zabaw jest kolorowy. Czasem zazdroszczę dzieciom, że maja takie warunki, bo za moich czasów czegoś takiego nie było...

Taką internetową krainą zabaw dla dzieci jest portal http://bobibobi.pl. Można tam znaleźć gry dla dziewczynek i chłopców, z różnych kategorii - zręcznościowe, logiczne, edukacyjne, platformówki. Wszystkie gry są jednak bezpieczne - nie ma w nich agresji, czy innych elementów, które mogłyby źle wpływać na psychikę dziecka.

A spotkał ktoś z Was magiczny dywan na żywo? Widziałam filmiki na YT i stwierdzam, że to zajeb*sta sprawa. Ktoś widział taki magiczny dywan? Faktycznie tak super dzieci mogą się przy nim bawić?