Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Chanellka

Podobają się Wam te meble?>

Polecane posty

Mi się jeszcze podobają kuchnie z Gama Meble. . Bardzo solidnie wykonane i ładne. A przede wszystkim w atrakcyjnych cenach. Moja koleżanka je ma u siebie w kuchni i mówi, że jest zadowolona z zakupu.

Edytowano przez zott

Mi podoba sie takie rozwiązanie do salonu szafki Rtv, Zawsze chciałem mieć kominek w swoim mieszkaniu, niestety mieszkam w starym budownictwie i takiego prawdziwego kominka nie mógłbym mieć. Na szczęście znalazłem ofertę z Classicflame która pozwala cieszyć się takim kominkiem mimowszystko gdzie się mieszka:) a wam jak się podoba taka funkcjonalna i elegancka szafka? Chcielibyście mieć taką w swoim mieszkaniu?

Nie w moim stylu, ale zależy kto lubi :) Ważne, ze Tobie się podobają :)

Nie są złe. A jakie meble polecacie do biura? Myślicie, że taki styl jak poniżej może się podobać?

[ATTACH=CONFIG]3763[/ATTACH]

Zdjęcie pochodzi ze strony firmy nonameoffice kraków

stol-plio.jpg

zott jeśli chodzi o meble do biura to niestety nie podobają mi się one. Wydają się one bardzo niewygodne, ale nie siedziałam na nich i nie wiem. Są one bardzo surowe i ja bym się nie czuła dobrze w biurze w którym by one stały. Zaś co się tyczy wypowiedzi Zefirka to uważam, że kominek pasuje do wszystkiego. Sama chcę kupić sobie taki kominek z https://kratki.com/sklep/pl/produkt/1386/blanka-8-kafel-krem i do tego dokupić meble w stylu rustykalnym. Co o tym sądzicie? Pasuje to do siebie czy jednak nie? I meble i kominek będą stały w salonie. Jest to pierwsze wnętrze, które od a do z urządzam sama. Na podłodze są już położone panele. I mają one taki brązowo- szary kolor. Zaś ściany są pomalowane na jasno. Jest to jeden z odcieni ecru niestety nie umiem go opisać, a nazwa farby pewnie i tak wam nic nie powie. Chcę aby te pomieszczenie było bardzo jasne i przytulne. Zresztą zobaczę jak wyjdzie. Mam nadzieję, że moi bliscy nie załamią rąk pod moimi zdolnościami dekoratorskimi. Szczególnie, że nie jest to takie tanie i będzie musiało tak zostać przez kilka następnych lat.

Z tej strony jeszcze raz Zefirka. Mam do Was pytanie, bo właśnie się przeprowadzam do nowego mieszkanka, oczywiście z biokominkiem :). Jesteśmy z moim Markiem na etapie aranżowania wnętrz i dręczy mnie jedna kwestia, można rzec duperel, ale jednak nie chcę tego zostawiać na ostatnią chwilę. Chodzi mianowicie o listwy przypodłogowe, nie wiem, z jakiego materiału powinny być wykonane, aby spełniły swoje zadanie. Poczytałam o nich troszeczkę w sieci, m.in. http://www.uslugi-24h.pl/listwy-przypodlogowe-rodzaje-oraz-montaz/ i najlepszym wyborem byłyby chyba listwy drewniane. Co sądzicie?

Wyglądają całkiem fajnie, ja przeglądałam ostatnio aranżacje z wykorzystaniem mebli Komandor https://www.komandor.pl/ i bardzo podobają mi się ich szafy oraz kanapy. Planuję remont w przyszłym miesiącu, dlatego zaczęłam się rozglądać za stylowymi meblami. Jeśli macie jakieś ciekawe projekty to będę wdzięczna za podesłanie :)

Zaloguj się, aby obserwować