Skocz do zawartości
1mamut

Ulubione sklepy z ubraniami dla naszych dzieci.

Polecane posty

Byłam dziś na zakupach w Blue City i trafiłam na świeżo otwarty sklep z ubraniami dla dzieci Original Marines. Muszę przyznać, że mają tam bardzo fajne ubrania. Kupiłam dla syna świetną bluzę i muszę go zaciągnąć w weekend żeby przymierzył jeszcze spodnie ;) .

Gdzie najchętniej kupujecie ubrania dla swoich dzieci ?

Czy wybieracie same, czy pozwalacie aby dziecko wybrało samodzielnie w czym chce chodzić ?

byłam w Blue City ale nie widziałam ego sklepu i w rozpisce też mi chyba umknął, możesz mi powiedzieć gdzie się znajduje mniej weicej?

Ja bardzo lubię kupować ubrania dla dzieci w Smyku. Wbrew pozorom wcale nie jest to taki drogi sklep jak wielu myśli. Bardzo często można natrafić tam na dobre kody rabatowe, dzięki którym można obniżyć zamówienie. I to o sporo.

Na stronie znajdziecie kupony:

okazje.co/kod-rabatowy-smyk

Obecnie są tam zniżki na:

dostawę gratis od 130 zł

do 80% taniej w grupie outletowej

bony upominkowe od 50 zł

Miałem ostatnio nie przyjemny weekend chodzenia po sklepach. Zwiedziłem z moją dziewczyną nie jedno centrum handlowe w poszukiwaniu trampek. Ubzdurała sobie że chce mieć trampki bo gdzieś widziała w gazecie i też chce takie. A wiadomo idą święta to musiałem się poświęcić i poszukać. Znalazłem model co szukała w internecie http://trampki.sklep-luz.pl Kupiłem jej i mam problem z prezentem z głowy. :)

ja często zakupy dla dzieci robię na aukcjach z UK. Mają ogromny wybór rzeczy i wiadomo, że na dzieciaczki to zawsze drożej w polskich sklepach, tam natomiast markowe rzeczy są w super cenach także polecam sobie poszukać, serio można na przestrzeni czasu sporo zaoszczędzić.

Ja jak szukam jakiegoś konkretnego ubrania to zawsze zaglądam tutaj http://mala-mi.com.pl/pl/promocje to super sklep dla dzieci, który znalazłam całkiem przypadkiem i już jest moim ulubionym. Fajne promocje też mają i można znaleźć świetne rzeczy za małe pieniądze ;)

Ja najchętniej zaopatruje się w outletach bo można tam dorwać ubranka naprawdę dobrej jakości w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. A ja nie lubie przepłacać, szczególnie za ubranka o których wiem ze Damian wktórce z nich wyrośnie. Zastanawiałam sie nawet ostatnio czy samej nie otworzyć niewielkiego outletu w naszej miejscowości. W ubrania mogłabym zaopatrywac się w hurtowniach internetowych takich jak: http://stockhurt.com/ jak myślicie? To byłby opłacalny biznes?

w 5 10 15 są dobre ubranka i zabawki. a tu zazwyczaj biorę kupony na zniżkę i darmową dostawę do nich

Jeśli szukacie tanich sklepów internetowych dla waszych dzieciaków to polecam ofertę sklepu internetowego, ubranka okazjonalne do chrztu zakupiłam tam rewelacyjnej jakości ubrania do chrztu dla swojego dziecka. Posiadają też wiele innych ubrań na inne okazje, świetne promocje mają, co chwile jakieś akcje promocyjne i można wypaczyć niesamowite ubrania w rewelacyjnych cenach !

Ja się kiedyś sparzyłam na zakupach internetowych i rzadko kupuję... Gdy już to robię, to tylko w sklepach, które oferują wysyłkę DHL-em, bo wiem, że dhl infolinia w razie problemów mi pomoże. Kiedyś w innej firmie użerałam się o swoją paczkę i nie chcę tego więcej przeżywać.