Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
asiolcza

Pies a lozko

Polecane posty

Czy wasze pupile spia w lozkach?Pozwalacie im na to,czy kategorycznie maja zakaz zblizania sie do sypialni?

[ Dodano: 10 Sierpien 2006, 08:33 ]

U mnie piesidlo spi z nami.Sami go nauczylismy,wiec nasza wina.Kot tez sie czasem zjawia :-?

Gość renet

Moj tez lubi spac na lozku ale jest za duzy wiec mu nie pozwalamy,mimo to wykorzystuje czasami momenty kiedy nikogo niema w lozku i juz jest jego.

moja tez uwielbia spac z nami,potrafi wepchac sie w srodek pod koldre nawet.kiedys obudzilam sie w nocy bo cos mi niewygodnie bylo i zastalam taka sytuacja,ja spalam na samym koncu lozka opierajac sie reka o podloge zeby nie zleciec,maz byl rozplaszczony na scianie a w srodku spod koldry wystawala plaskata chrapiaca glowa fridy.nasza bokserzyca chrapala sobie na boku z wyciagnietymi lapami.gonimy ja z lozka ale ona jest uparta jak bokser.

Moj wujek , ktory byl "psolubem: tez przygarnal kiedys boksera. Ten to lubil lozko.. Wujek poszedl w nocy za przeproszeniem sie wysikac, a pies myk do lozka obok jego malzonki. Wujek wraca, mowi won, poszedl. A pies wrrrr i ani myslal wyjsc.

moja na szczescie nie warczy jak ja wyganiam,ale glupa pali,ze to nie do niej, czasami musze naprawde mocno ja nogami w nocy spychac zeby zeszla.

Nasza nie spi w lozku bo za duza, ale czasami sie wladuje jak nikt nie widzi. Mnie to nie przeszkadza ale mezowi i owszem. W moim rodzinnym domu spalam z psami w lozku i jako dziecko uwielbialam to. Jak cieplutko bylo.

moj maz ma juz dosyc naszej suki w lozku.postanowil kupic dwuletniemu,upartemu bokserowi kojec do spania :mrgreen:juz go widze jak w nim spi,jak go suka wykopie z lozka.juz raz go znalazla rano na podlodze,bo go frida wykopala,a on przez sen jej ustapil miejsca w lozku.

Widocznie jej podpadl!!!! Zaczne z tego Twojego pieska chyba przyklad brac jak mnie moj wkurzy tez go bede zrzucac z lozka :-P

Moj pies nie spi z nami w lozku.

Kiedys jak bylam dzieckiem to psa rodzicow czesto bralam do wyrka,ale Paco (Nasz piesek) spi w kuchni na swoim poslanku. Na noc zamykamy bramki na schody i niema prawa wejsc do gory.

Jak byl mniejszy to probowala na nas wymuszac (Niestety taka rasa, ktora wymusza :-D ), ale sie nie dalismy :mrgreen:

nasz piesek spi na swojej podusi, oczywiscie jak spimy stanie obok lozka patrzy na nas tymi slepkami........ ale nic z tego

Moim zdaniem psy powinny mieć swoje łóżka. Tym bardziej, że jest naprawdę bardzo duży wybór różnego rodzaju legowisk dla psów. Widziałam np. ostatnio na krakvet.pl kilka z nich w wyjątkowo przystępnych cenach. Mimo, że dbamy o swoje pupile to niezbyt higieniczne jest trzymanie ich w pościeli, w której przecież śpimy.

Dokładnie, tez uważam że pies powinien spać na swoim miejscu a nie w łóżku z domownikami...

ja swoją labradorkę wyrzucam z łóżka tylko wtedy jak nas ochota na amory weźmie :D

mój pies na łóżku aby zasnąć potrzebuje poduszki i nie może mieć pod sobą kołdry. Jak nie są spełnione te dwa warunki to się położy ale nie będzie spał. Poleży i sobie pójdzie w inną część mieszkania. I musi spać na łóżku od strony ściany nie z brzegu.

Jasne, że w łóżku!!!! A po co w takim razie psiak w domku, skoro nie można się do niego w nocy przytulić???? Ja mam 5 psów w domku i 4 koty i wszyscy śpimy w jednym łóżku, musiałam kupić na te potrzeby takie duże łóżko, 220 x 200 m i mieścimy się wszyscy:-)

Jeśli od małego nie przyzwyczaimy psy do spania w łóżku to nie będą się pchały. Choć chyba każdy pies próbuje swych sił w tej kwestii. Mój np. ma zakaz kładzenia się do łóżka, ale czasem jak nie ma Nas w domu to widzę, że leżał lub przewracał się na łóżku.

U Nas pies spał z nami, bo nie jest duży i nie przeszkadzał Nam. Problem pojawił się, gdy na świecie pojawiła się nasza córeczka. Bo Położna zasugerowała, że pies musi leżeć za łóżeczkiem nie odwrotnie, bo będzie czuł się ważniejszy i hierarchia będzie zaburzona. Ciężko było go oduczyć.

Nasz kiedy był mały to za żadne skarby świata nie chciał spać na łóżku, chociaż go braliśmy i chcieliśmy, żeby spał z nami. Z kolei kiedy urósł i jest na prawdę dużym psem (Alaskan Malamute) to pcha się na łóżko kiedy tylko ktoś się położy. No cóż taki jego urok, jakoś się mieścimy.

mój pies jak był mały to każdy pozwalał mu wchodzić na łóżko bo mały słodki i taki do głaskania i teraz jak już jest troszkę większy to siedzi na łóżku i chce być głaskany.

mój pies lubi spać na łóżku ale aby zasnął to musi mieć coś pod głową. Jak już zaśnie to przyjmuje różne pozycje włącznie z leżeniem na plecach łapami do góry. Do tego czasami sobie chrapie. Ale jest mega kochany.

Zaloguj się, aby obserwować