Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Chanellka

Praca dodatkowa

Polecane posty

Cześć dziewczyny... Czy któraś z Was szukała może pracy dodatkowej przez internet? Zainteresowały mnie niektóre oferty z Warszawy: Praca Warszawa - GoWork.pl i zastanawiam się czy nie złożyć tam cv ... Myślicie , ze takie cv wysyłane na maila są obecnie brane na serio pod uwagę?

Chciałabym załapać się w końcu na coś interesującego ;)

Pozdrawiam.

Wiele osób dorabia sobie w zawodzie kelnera. Jednak, żeby dostać prace w tym zawodzie trzeba mieć jakieś umiejętności. Najlepiej jest odbyć jakieś szkolenie w tym zakresie. Polecam Wam firmę Hm Academy, która zadba już o wasze umiejętności :) Polecam Wam zajrzeć na Hmacademy.pl i sprawdzić sobie ofertę :)

Jeśli komputer nie jest dla Ciebie obcą maszyną, której nie umiesz obsługiwać to znajdziesz pracę nawet przez internet gdzie będziesz mogła pracować zdalnie w zaciszu swojego domu. Tylko trzeba dobrze poszukać.

najemil22 ma rację. Sama sobie tak dorabiam. Parę groszy co miesiąc mi wpada i mam na swoje wydatki. A zawsze mogę to wpisać do CV i pracodawca widzi, że nie boję się pracy i wyzwań.

każda próba znalezienia jakiegoś zajęcia jest godna polecenia. Człowiek może znaleźć pracę, która stanie się jego głównym zajęciem i da niezły zastrzyk gotówki do budżetu domowego.

również korzystam z pracy dodatkowej. A jak ją znalazłem to już w sumie nie pamiętam. Pewnie przez jakieś portale ogłoszeniowe z pracą. Pracy szukałem w dziedzinach w których mam doświadczenie - sklepy internetowe. Dodawałem asortyment do sklepu. Kokosów nie było ale zawsze jakieś kilka złotych wpadło do kieszeni.

Dobra opcja. Ja swego czasu dorabiałam jako kelnerka, potem jako pracownik pizzerii. W międzyczasie były jeszcze korepetycje z przedmiotów humanistycznych. Mimo, że jestem jedynaczką, nigdy finansowo się u nas nie przelewało, więc musiałam kombinować, żeby mieć coś dla siebie. Hojnych babć i dziadków nie miałam, ciotek również. To jest z jednej strony nieco frustrujące, ale z drugiej daje niezłego kopa i człowiek szuka, gdzie może, żeby finansowo odetchnąć.

Jest kilka sposobów, by sobie dorobić. Można np. roznosić ulotki lub tez pracować jako hostessa. sposobów jest co najmniej kilka. wystarczy tylko trochę się nad tym zastanowić i przysiąść do tego;)

Rekomenduję dobrego dealera Mazda Gliwice: http://mazda-dealer-gliwice.pl/

wszystko zależy od danej oferty, jeśli znajdziesz jakąś która Cię zaciekawi, to dlaczego nie miałabyś wysłać CV, w końcu ja nie wyślesz to się nigdy nie dowiesz czy miałaś szansę dostać na konkretne stanowisko :) oczywiście musisz uważać na potencjalnych oszustów, dlatego wysyłać zgłoszenia jedynie tam gdzie jest podany adres i nazwa firmy, oprócz tego nigdy nie wysyłaj pieniędzy na konta osób, które obiecują, że Cię zatrudnią, bo gwarantuje Ci, że nie mają takiego zamiaru, powodzenia Ci życzę :)

o pracę dodatkowo i dobrze płatną nie jest łatwo. Trzeba mieć jakieś doświadczenie albo fach w ręce (grafik, programista) Jeśli człowiek nie ma takiego fachu to ma gorzej. Można się starać o jakąś pracę w sklepach internetowych - dodawanie produktów, dodawanie ogłoszeń. Nie polecałabym korzystać z ofert typu składanie długopisów. Nie spotkałam się jeszcze z firmą która byłaby rzetelna.

Z pracą zdalną niby jest lepiej, ale większość pracodawców nadal obawia się, że pracownicy pracujący zdalnie nie będą dobrze wykonywali swoich obowiązków, a także niektórzy z nich płacą śmieszne stawki za wykonaną pracę. Faktycznie trzeba mieć dobry zawód i umiejętności, żeby móc dobrze zarabiać. Ja mam to szczęście, że jestem grafikiem i nie muszę martwić się o pracę. Dzięki dodatkowej pracy zdalnej po godzinach mogę odkładać pieniądze na czarną godzinę. Trochę się tego nazbierało i chciałabym zainwestować w lokatę, bo na tej stronie https://www.santanderconsumer.pl/lokaty/lokata-zysk,1.html znalazłam informacje o wysokości zysków, które są bardzo zachęcające.

Ja na olx bardzo często widzę ogłoszenia pracy zdalnej. Myślę, że dla mamy z małym dzieckiem to idealne rozwiązanie

Niestety nie z każdymi obowiązkami nasi Panowie sa sobie w stanie poradzić. Wiele razy jest tak, że aby zrobić coś w domu proszą o pomoc sąsiadów lub jakiegoś znajomego. Wydawało mi się , że to jedyne rozwiązanie ale jak znalazłem portal http://www.ozii.pl/ , to wiem że teraz jest to dużo łatwiejsze. Dzieki pomocy tego portalu możemy znaleźć wykonawców rożnych pracy a i sami możemy poszukać jakiegoś dodatkowego zajęcia

Ja uważam, że jak ktoś chce znaleźć pracę, to ją znajdzie. Może to trochę potrwać, ale warto się postarać.

Jeśli zależy Wam na tym, aby dostać pracę, to powinniście regularnie się dokształcać. Na rynku dostępnych jest wiele różnych kursów i szkoleń, każdy znajdzie coś dla siebie. Co powiecie na przykład na kurs kadry i płace? Myślę, że to w wielu zawodach może się przydać.

No właśnie ja się dokształcam. Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie zawód florystki, szczególnie że ostatnio natykam się ciągle na ogłoszenia pracy w tym zawodzie. Od zawsze lubiłam robić kompozycje kwiatowe dla rodziny czy znajomych. Teraz czytam różnego rodzaju poradniki i artykuły a by nauczyć się czegoś o kwiatach. Jakiś czas temu czytałam na http://www.twojekwiaty.pl/blog/znaczenie-kolorow-kwiatow-wazne-florysty o znaczeniu kolorów kwiatów. Bardzo ciekawy temat. Wysłałam kilka CV w odpowiedzi na ogłoszenia dla florystek. Mam nadzieję, że ktoś się odezwie.

Jeśli szukacie dodatkowej pracy i to bez wychodzenia z domu to może zainteresuje Was praca przez internet

. Wystarczy zarejestrować się na platformie MyLead i zacząć zarabiać pieniądze na programach partnerskich. Nie trzeba mieć do tego żadnego doświadczenia czy specjalnych umiejętności. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej zerknijcie na stronę MyLead.

Dobrym zawodem jest opiekun medyczny. Teraz np.w Niemczech bardzo wiele osób poszukują do opieki nad osobami starszymi. A wystarczy rok nauki i wykształcenie średnie i można zostać takim opiekunem. Teraz nawet tutaj czytam http://www.otowroclaw.com/news.php?id=100416&tytul=opiekun-medyczny-zastapi-pielegniarke że w przyszłości opiekunowie medyczni mogą zastąpić pielęgniarki. Myślicie, że to możliwe?

Moim zdaniem najlepiej pracy, czy to na stałe czy dodatkowej szukac na takich portalach http://www.gowork.pl/praca/lodz;l . Jest tu wielu pracodawców, którzy szukają pracowników w każdej branży. To daje największe możliwości jeśli chodzi o znalezienie odpowiedniej dla nas pracy.

Ja ostatnio znalazłam ofertę pracy zdalnej jako copywriter. Stawki nie są wysokie, ale zastanawiam się, czy nie spróbować

Zaloguj się, aby obserwować