Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
beata

Czas dla siebie

Polecane posty

Kiedy dziecko razem z mezem,partnerem wychodzi na spacer lub do kina. I macie w perspektywie 2-3 godz. wolnego. To co wtedy robicie?Lezycie,czytacie,spicie?

Widze ,ze same internomianiaczki :mrgreen: . A ja jak mam czas dla siebie to lubie polezec w wannie pelnej pachnacej piany z dobra ksiazka :-) .Oczywiscie internet tez wtredy biore pod uwage :oops:

Gość renet

Ja tez w wolnej chwili lubie sobie polezec .

Czytam zalegla prase , lub ksiazke.....czasem internet :-)

Czesciej jednak nic z tego nie wychodzi , przewaznie znajomi dostaja jakiejs intuicji ..... ktos sie przyszweda , a wtedy musze zabawiac gosci ;-)

Gość moko

czytam cos, lub zajmuje sie soba czyli: maniciure, masaze, depilacja itp, w ciszy i w spokoju :D

hmmm to ja inaczej:

gotuje w spokoju, sprzatam, wtedy idzie mi 2x szybciej ...i slucham glosno muzyki..tylko tyle dla mnie..

W nadchodzaca sobote organizuje czas dla siebie , klamka zapadla :-)

Dzieciaki jutro wysylam na trzydniowy kamp , a w sobote jade sobie pozwiedzac i polatac po sklepach :-) ....jak to zartobliwie z kolezanka nazywamy ....jedziemy sie "odchamic" troche ;-)

Dzien tylko dla mnie , taki bez obowiazkow :-P ....zadnego nianczenia dzieci , sprzatania , gotowania itp. :mrgreen:

ale ci saviera fajnie.boze kiedy moje beda takie duze to je wysle na 3 tygodniowa kolonie,wylacze telefon zeby mi nie jeczaly,ze chca wracac i odespie te wszystkie lata rannego wstawania bo jak nie wtedy to dopiero w grobie.

ale ci saviera fajnie.boze kiedy moje beda takie duze to je wysle na 3 tygodniowa kolonie,wylacze telefon zeby mi nie jeczaly,ze chca wracac i odespie te wszystkie lata rannego wstawania bo jak nie wtedy to dopiero w grobie.

:lol:

Tez bym tak chciala na trzy tygodnie ;-)

Chociaz to nieprawda , dzieciaki nocowaly dwie nocki poza domem , a ja miejsca sobie znalesc nie moglam :-( ....nosilo mnie i jakos tak pusto i za cicho bylo :-(

Na zakupach , zwiedzaniu i nawet koncercie organowym jakiegos Szkota bylam :-D ....wrocilam bardzo zmeczona , ale i zadowolona z udanego dnia :-D

Czas wolny? Jesli go znajde, to zajmuje sie swoim hobby, czyli cos tam sobie dlubie w kaciku, a potem mam wyrzuty sumienia, ze moglam w tym czasie umyc gary, uprasowac sterte ciuchow, ktora czeka juz kilka dni, albo cos innego :-)

Ale gdyby sie tak zastanowic, to czy mamy czas wolny? W domu zawsze jest tyle rzeczy do zrobienia, ze gdyby tak chciec sumiennie robic wszystko co trzeba, to tego wolnego czasu nie byloby wcale. Trzeba byc troche egoista i zadbac o niego samemu.

Ech, czemu nie urodzilam sie hrabianka jakies 150 lat temu w palacu pelnym sluzby? Wtedy mialabym sporo wolnego czasu ;-)

A ja w wolnych chwilach robie rozne rzeczy - mam o tyle dobrze, ze mam prace w ktorej dlugo nie siedze i jestem w stanie zarobic pieniadze dzieki temu mam duzo wolnego czasu

Moja Oliwka jeszcze ucina sobie drzemki przez dzień więc w zasadzie codziennie mam 2-3 godzinki dla siebie;) Wtedy najczęściej włączam tv i oglądam mój ulubiony serial- Zbuntowany anioł (dla chętnych, leci na Pulsie o 13:50) a przy okazji oczywiście szybkie spojrzenie w komputer ;D

A co powiecie o http://welnabawelna.pl/pl/n/list? Ja osobiście uważam, że dziewiarstwo to najlepsza pasja na świecie, a robienie na drutach to niesamowicie uspokajające zajęcie. Naprawdę fajne jest to, że każdy może się tego nauczyć. Próbowałyście kiedyś? Kilka razy dziennie siadam sobie na kilka minut i zawsze coś tam do przodu pójdę :) Na zimę planuję mieć 2 nowe sweterki, szaliczek, a także czapkę i rękawiczki :)

Zaloguj się, aby obserwować