Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kajek

Stomatolog

Polecane posty

Czy znacie jakiegoś stomatologa w Szczecinie który mógłby się zająć moimi zębami ? Po porodzie stały się bardzo wrażliwe. Dodatkowo krwawią mi dziąsła ;/ Wprawdzie używam pasty parodontax - ale na niewiele się to zdaje. Z góry dzięki.

Oj to koniecznie musisz się wybrać ponieważ objawy jakie wskazujesz mogą świadczyć jednak o parodontozie a nie warto jest tego bagatelizować ponieważ w późniejszych stadiach bardzo ciężko jest to wyleczyć. Wiem co piszę ponieważ sama męczyłam się z chorobą od wielu lat. Uważam,ze powinnaś iść o wiele wcześniej - od razu jak zauważyłaś swoje objawy.

Bardzo dobra stomatologia w Szczecinie jest w tym gabinecie stomatologicznym . Już od wielu lat jestem ich stałą pacjentką po wielu przygodach z innymi gabinetami, które niestety ale nie zawsze były dobre. Pracują tam sprawdzeni specjaliści, masz również świadomość, ze stosują nowoczesne metody stomatologiczne oraz zakładają dobrej jakości wypełnienia tak więc plomba nie wypadnie po roku czy po dwóch jak to się czasami zdarza.

Ten stomatolog z Warszawy jest godny polecenia? Mi ostatnio znajoma poleciła te klinikę stomatologiczną w Warszawie http://www.villanova.pl/ . Możesz coś więcej napisać, na temat tej Twojej kliniki? Jaki mają stosunek do dzieci? Twoje dzieci kompletnie się nie bały? O tej Villanova, czytałam wiele pozytywnych opinii, a na temat Twojej, to szczerze powiem, jeszcze nikt mi jej nie oferował.

Niestety w Radomiu nikogo nie znam ale z Radomia masz już całkiem blisko do Lublina. Wybierz się do prywatnego gabinetu dentystycznego Denta Med http://krajowy.biz/firma,dentamedlublinpl. Znajdziesz wszystkie specjalności w jednym miejscu i na pewno będziesz zadowolony z ich usług.

Jak ktoś z Was jest z Warszawy to polecam Wam Dental Gallery w Śródmieściu. Całą rodziną się tam leczymy. Ogólnie złego słowa powiedzieć nie mogę, zawsze wszyscy są tam mili, uśmiechnięci no i też są bardzo kompetentni. Tutaj http://www.dental-gallery.pl/ znajdziecie dokładny adres.

To jak już polecamy sobie sprawdzone gabinety dentystyczne na terenie całego kraju to ja dorzucę gabinet Lux-Dent z Wrocławia.

Specjaliści od stomatologi estetycznej i zachowawczej. Wiem, że wykonują też prace protetyczne. Więcej informacji znajdziecie na ich stronie www.

Jeśli chodzi o Wrocław, to tez tam mieszkami i według mnie bardzo dobry stomatolog wrocław przyjmuje w klinice Uni-Dental. Po kilku wizytach mogę bez wątpienia stwierdzić, że lekarz pracujący tam sa bardzo doświadczeni, a to najważniejsze kiedy wybieramy klinikę,która ma zająć się naszym uzębieniem!

Zaloguj się, aby obserwować