Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Chanellka

Czy szukałyście może pracy przez internet?

Polecane posty

Cześć dziewczyny. Czy warto jest obecnie szukać zatrudnienia przez internet? Aktualnie przebywam do domu gdzie opiekuję się dziećmi ale przydałoby mi się jakieś dodatkowe zajęcie.

W sieci na portalu GoWOrk : Praca Olsztyn - GoWork.pl widziałam,ze w moim mieście ( Olsztyn) jest kilka ofert dodatkowego zatrudnienia.

Jakie zawody można by wykonywać zdalnie? Czy macie jakieś doświadczenie w tym zakresie?

Tak, ja szukałam. Zajęło mi to trochę czasu i godzin przejrzanych ofert w internecie ale udało się! Całkiem fajna praca w biurze, dobrze płatna, jednak dość sporo kontrkandydatek było na jedno miejsce. Widać że trzeba szukać innych sposobów

Tak, ja szukałam. I szczerze mówiąc nie udało mi się przez internet znaleźć ciekawej pracy. Dopiero przez znajomych znalazłam taką pracę, która mi odpowiadała i w której siedzę od około 5 lat.

ja też od jakiegoś czasu poszukuję pracy w internecie. chciałabym zarabiać zdalnie. jako młoda mama nie mogę pozwolić sobie jeszcze na powrót do pracy a takie kilka godzin dziennie może dać zawsze fajną dodatkową kasę. szukam i szukam ale niestety nic...

Tak, ja szukałam. Nie udało się, ale wysłałam CV w kilkadziesiąt miejsc, udało się dostać na kilka rozmów kwalifikacyjnych ale niestety okazuje się, że nie mam w pełni doświadczenia na stanowiskie na jakim chciałabym aplikować. Udało się jednak po znajomości

Moim zdaniem nie ma nic lepszego jak szukanie pracy właśnie za pomocą internetu ;) Bez wychodzenia z domu przesyłasz swoje dokumenty do potencjalnego pracodawcy ;) Nie musisz nigdzie jeździć i tracić czasu w korkach :) Super opcja zarówno dla pracownika jak i potencjalnego pracodawcy ;)

Dokładnie, uważam tak samo! ;) Coraz więcej pracodawców korzysta z udogodnień jakie oferuje internet ;) Dzięki temu, że przesyłamy do nich swoje dokumenty oszczędzamy swój czas i nerwy :) Poza tym bardzo łatwo znaleźć jakieś stanowisko przez internet :) Potencjalny pracodawca dużo szybciej znajdzie pracownika poprzez internetowe ogłoszenie ;)

Jeśli szukacie pracy, lepiej postawcie na profesjonalne CV. Dzięki temu jest znacznie łatwiej coś znaleźć. Są firmy, które specjalizuja sie w tworzeniu takich dokumentów pod konkretną firmę. Mogę polecić np. taką: https://kreatorzykariery.pl/profesjonalne-cv-opis ale to tylko propozycja. A wy jakie macie zdanie na ten temat?

ja jak szukałam pracy przez internet to tylko tak bo nie miałam zamiaru chodzić do bezrobocia i tylko słuchać że na dzień dzisiejszy niczego nie ma i proponują staże które pracujesz za marne pieniądze i nic z tego nie masz. Dzięki poszukiwaniom przez internet znalazłam swoją prace wysłałam CV i zadzwonili do mnie w niedługim czasie poszłam na rozmowę kwalifikacyjną i pracuje do dziś jestem mega zadowolona pieniądze jak zawsze mogły by być większe ale nie ma co narzekać ważne że jest praca i kasa

ja kiedyś miałam pracę przez internet. Była to praca w sklepie internetowym. Dodawałam produkty. Nie było łatwo znaleźć taką pracę. Ale znalazł. Udało mi się ponieważ miałam doświadczenie w tego typu pracy ponieważ praca na etacie była podobna. Nie zarabiałam w tej dodatkowej kokosów ale zawsze coś do budżetu domowego wpadło.

Chyba teraz najlepszy sposób na znalezienie pracy jest duzo możliwości dzięki własnie internetowemu szukaniu. Masz wiele stron odpowiedzialnych za to ja korzystałam z kilku dostawałam propozycje na bieżąco wysyłałam CV i tak właśnie udało mi się znaleźć swoją pracę z której jestem cholernie zadowolona. Na początku się zastanawiałam czy iść do pośredniaka czy po prostu szukać na własną rękę aż wpadłam na pomysł żeby po prostu poszukać portali które zajmują się tym. Naprawdę super sprawa z takim szukaniem.

Wydaje mi się, że najlepiej jest szukać pracy przez internet. Oczywiście, to zależy pewnie jakiej pracy, bo w osiedlowym sklepiku nie będą wiedzieli, żeby takie ogłoszenie umieścić, ale już w jakiejś większej firmie na bank o tym pomyślą. Poza tym, ja ostatnio znalazłam przez internet fajne szkolenie z rachunkowości http://www.wlr.com.pl/szkolenia,2-Rachunkowosc.html i zamierzam poszerzać zakres wiedzy, żeby znaleźć lepszą pracę. Także internet to skarbnica wiedzy :)

Bardzo dobrze szuka się pracy przez internet, jak się ma konkretne predyspozycje typu: konkretny zawód. Mój pierwszy wyjazd zagraniczny był organizowany za pośrednictwem pewnej firmy. Dziś sam mam firmę, i także dzięki nim zatrudniam pracowników z Ukrainy u siebie http://brascorecruitment.pl/pracodawca/pracownicy-z-ukrainy/

Ofert pracy obecnie jest bardzo dużo. Wszystko zależy od tego co się chce robić. Dziś tak dużo firm reklamuje się w internecie, że ciężko wyobrazić sobie inne opcje z tym związane.

Teraz wszystko przeniosło się do Internetu. Ogłoszenia w internecie to już norma. Każdy chcąc znaleźć ogłoszeni o pracę wchodzi na tego typu stronki - http://www.gowork.pl/praca/wroclaw;l Z CV już nie biega od firmy do firmy. W sumie taka forma online jest dużo bardziej wygoda.

Dokładnie - dziś wszystko można znaleźć w sieci, pracę też. A może zwłaszcza ją. A przy jej poszukiwaniu można dodatkowo poczytać opinie o różnych firmach czy traktowaniu przez nich pracowników http://kariera.forbes.pl/10-sposobow-by-zadbac-o-pracownika,artykuly,212774,1,1.html , aby wiedzieć, w jakich warunkach przyjdzie nam pracować.

Przy dzieciach taka praca to zbawienie :D Ostatnio bardzo popularne stają się różne blogi i to właśnie dzięki takim blogom można sobie fajnie zarobić. Jeżeli interesujcie się parentingiem, a na pewno tak jest to polecam wam założyć takiego bloga i wykorzystać zarabianie na blogu jako źródło swojego dochodu. Wystarczy, że na takich blogu umieścicie odpowiednie reklamy, np. z sieci afilacyjnej MyLead i pieniądze same powinny spływać.

Zaloguj się, aby obserwować