Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Chanellka

Szukanie pracy przez internet?

Polecane posty

Cześć dziewczyny. Czy warto jest obecnie szukać zatrudnienia przez internet? Aktualnie przebywam do domu gdzie opiekuję się dziećmi ale przydałoby mi się jakieś dodatkowe zajęcie.

W sieci na portalu GoWOrk : www.gowork.pl/praca/olsztyn;l widziałam,ze w moim mieście ( Olsztyn) jest kilka ofert dodatkowego zatrudnienia.

Jakie zawody można by wykonywać zdalnie? Czy macie jakieś doświadczenie w tym zakresie?

czasami nie trzeba wychodzić z domu aby móc pracować. Poszukaj ofert pracy które pozwalają pracować zdalnie. Na pewno nie zarobisz mega kokosów ale zawsze coś do domowego budżetu wpadnie.

Zdalna praca jest idealna dla mam z małymi dziećmi. Jednak pieniądze nie są jakieś kolosalne..

Ja zawsze szukam pracy przez internet, ale nie skupiam się wyłącznie na stronach z ofertami. Czasami zaglądam również na stronę danej firmy, w której chciałabym pracować. Tak było w przypadku Infosys Polska, a zajrzałam na stronę: http://dockinlodz.com/pl/praca-podatki/. Tam znalazłam ofertę pracy związaną z moim wykształceniem i później samo się potoczyło :)

Zaloguj się, aby obserwować