Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
SzefJarred

Jak urządzić mieszkanie w konkretnym stylu?

Polecane posty

Hej! Czy Wasze mieszkania są urządzone w jakimś konkretnym stylu? Czy poszczególne pomieszczenia w mieszkaniu są urządzone w ten sam deseń? Czym się kierować przy urządzaniu mieszkania? Mi bardzo podoba się styl skandynawski, bo wnętrza w tym stylu są naprawdę piękne.. Przestrzenne i minimalistyczne.. Ktoś podpowie mi, jak się zabrać do urządzenia wnętrza w określonym stylu? Co koniecznie powinno się znaleźć we wnętrzu w stylu skandynawskim? Czy do urządzania takiego wnętrza skorzystać z pomocy specjalisty?

Hej, jeśli chodzi styl skandynawski to faktycznie samemu będzie ciężko coś zdziałać. Może faktycznie poprosisz o pomoc specjalistę. Pooglądaj prospekty i aranżacje w sieci. Na pewno zainteresuje Cię jakiś konkretny pomysł.

Witaj, myślę, że w sieci znajdziesz wiel informacji na ten temat. Myślę, że styl skandynawski to bardzo dobry pomysł i jeden z nowocześniejszych. Jeśli chodzi o specjalistę to myślę, że również uda Ci się coś znaleźć. Powodzenia.

A ktoś z Was orientuje się ile może kosztować taki projekt zrobiony przez architekta? Nie chcę wydać kilkunastu tysięcy tylko na pomoc dekoratora wnętrz, bo przecież te pieniądze można przeznaczyć na coś zupełnie innego. Może jednak ktoś doradzi coś, na co należałoby zwrócić uwagę urządzając mieszkanie w stylu skandynawskim? Jak zrobić, by pomieszczenie były spójne? Nie chce, żeby były identyczne;/

Rok temu udało nam się kupić mieszkanie do remontu za może 40% jego wartości. W mieszkaniu w zasadzie wszystko trzeba wyremontować. Do tej pory niczego nie robiliśmy, bo nie mieliśmy pieniędzy. W ciągu roku udało nam się odłożyć 25tyś i chcielibyśmy przeznaczyć je na remont, a także wciąć dodatkowo 10tyś kredytu. Chcę miec mieszkanie nowoczesne, jasne i otwarte. Będziemy wyburzać ścianę i robić kuchnie otwartą na salon. Wybrałam już wszystkie materiały na podłogi, meble. Zastanawiam się nad fototapetą do kuchni, bo takie rozwiązanie wydaje mi się bardzo nowoczesne. Co myślicie o takich fototapetach http://www.decomania.pl/fototapety-do-kuchni.html ?

Wydaje mi się, że nie musisz wynajmować specjalisty. Wydawałoby się, że aranżacja takiego stylu jest trudna, ale w gruncie rzeczy takie wnętrza są białe, z jakimiś niewielkimi akcentami kolorystycznymi. Wystarczy, że będziesz dobierać białe dodatki, meble, a do tego naturalne tkaniny. Mnie osobiście się ten styl nie podoba, ja wolę nowoczesny styl. Czarne meble, stalowe dodatki, nowoczesne tapety. Wiem, że nie każdemu taki styl odpowiada, ale najważniejsze jest, by urządzić wnętrze, w kórym będziemy się dobrze czuć :)

Zaloguj się, aby obserwować